12.9.17

Tbt - summer

Pevně věřím, doufám a modlím se, že bude ještě teplo, stačilo by tak 26 stupňů. Tak dobře, 22 stupňů, alespoň. Asi mám hodně optimistický pohled, ale nějak se nemůžu smířit s myšlenkou, že už bude větší a větší zima. Co takhle dlouhé babí léto? Asi by se mi hodilo.
Ještě jsem nestačila pořádně vyvětrat všechny svoje letní šaty, sukně a topy a už zase sháním zimní/podzimní kolekci. Nehledě na to, že mám stopku. 

Nákupní stopku. 

Ale já ji ve své podstatě vlastně nemám, jen to roznáším ve svém okolí - všem kamarádkám, rodině a prostě okolí, s nevinným pohledem, že už jako přestávám utrácet, ale ono ne. Nedaří se mi to. Říkám to všem, protože tomu chci sama věřit, víte co. Jenže, podzimní kolekce se mi letos nějak extrémně líbí. Oproti letní krizi - zasenemámconasebe, kdy opravdu nikde nic neměli a já měla opravdu málo lehkých letních kousků. 

Teď co krok, to kus. A to pořádný kus (mrk, mrk). Asi mám šťastné období. 


Věřím, že brzo přejde. Buď se to strhne zpět ke klasice - nikde nic není, nebo to bude vypadat spíš jako - nemám, co jíst, nezbylo na jídlo. 

Teď vážně - chci léto. Chci ho třeba půl rok. Overal jste na mně ještě neviděli, je to hodně zajímavý romantický kousek. Má trochu větší výstřih, s čímž trochu zápasím - většinou mi bývají tyhle V-výstřihy nepříjemné. Myslím, že ho využiji i přes podzim s nějakým huňatým svetrem, či sáčkem. Odkaz, kde ho můžete ještě sehnat je tady: klik!


SHARE:

6 komentářů

 1. Ten overal je naprosto boží a už jenom kvůli němu bych potřebovala celoroční léto :D taky se hrozně těžce smiruji s tím, že už bude jenom zima. Na léto a ty největší vedra vždycky nadavam, ale takových 27st by celoročně úplně stačilo. V zimě vždycky hrozně trpím

  OdpovědětVymazat
 2. áách, ten overal je dokknalý! Pre mňa je zima utrepenie, stačila by mi jeseň a leto, to je pre mňa ideálne! :D ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
 3. Super overalek, Denco! Ja jsem na nej koukala uz ve tvém videu a rikala jsem si, ze ti musi perfektně sedet a taky ze sedi!:) Jinak ja chci prave naopak uz strasne moc podzim a zimu, kdy budu moct vrstvit :D :)

  OdpovědětVymazat
 4. overal ti veľmi sekne ;) ja tiež neuveriteľne veľmi túžim po (extrémne teplom :D) babom lete, lebo zimu nemám veľmi rada, skôr by som zase brala horúčavy a slniečko...

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 5. Overal je naprosto úžasný a úplně s tebou cítím, chtěla bych také léto, to cosi šedehé na obloze se studenám větrem se mi vůbec nelíbí. Nedá se nic lehkého nosit, nedá se nic fotit, nedá se vůbec nic...

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 6. S těmi výstřihy to mám stejně, ale ty se s tím pereš s grácií - jako bys to tak nosila každý den :) Overal je moc hezký, ty rukávky šikovně vyvažují krátké nohavice, takže je to sexy, ale ne zase až přespříliš odhalené :)

  Style over trends

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig