30.9.17

Pink ootd

Já mám takovou radost z tohohle počasí! Nosit šaty, holé nohy a jen lehkou bundu je zaručeně nejlepší. Přesně tenhle podzim miluju! Včera mě dokonce počasí donutilo jít ven běhat, protože jsem si prostě chtěla jen užít sluníčko. 

Bundu jste již mohli vidět v new in článku. Do obchodu Reserved, se přiznám, moc často nezavítám. Vždycky tam ta maximálně obdivuji pyžámka s králíčkama, ale stejně si nikdy žádné nekoupím.

Přece jen, Deniso, je ti 21 let. Králíčky nepotřebuješ. :D 


Ale, stejně si tam možná, teď jak o tom píšu, pro jedno zajdu. Prostě Reserved není (kromě těch věcí na spaní) můj styl a tak jsem ho zařadila do kategorie - nemusím tam nutně jít. Když jsem šla ale jednoho dne kolem výlohy, zaujala mě tahle lesklá bunda na figuríně.
No a hádejte co? Za několik okamžiků se mnou byla v kabince. Za dalších pár okamžiků u pokladny. A najednou se ocitla u mě doma. Náhodička. Znáte mě přece.
Šaty jsem dostala od mojí tety a jsou přesně můj styl a budu dlouho patřit mezi mé oblíbené. Snad vám je někdy ukážu lépe, jelikož se trochu schovávají pod bundou a nejdou tak hezky vidět. Jsou ženské, lehké, s volnými rukávy a dělají krásnou siluetu. 

Mějte krásný víkend!


šaty - Mango 
bunda - Reserved
boty  Topshop
kabelka - Guess (podobná tady)
SHARE:

5 komentářů

 1. Šaty teda vyzerajú krásne, a ako si naísala ľahko, žensky a určite robia peknu siluetu. Super zladene s bundou ja zbožnujem slnečnu jesen (nie tu uprsanu) a babie leto je top na taketo outfity :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Ty šaty jsou krásné a ještě v takové zářivé barvičce :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 3. Nádhera.:) Jsem zvědavá na celé šaty :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 4. Ty šaty jsou nádherné :-) podobné máme u nás na prodejně www.sperkovnictvi.cz :-)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig