21.7.17

Pracovní nepráce

Poslední dny mi přijde, že skoro nic nedělám - co se týká takového toho pravidelného režimu a přesto mám tolik věcí, co kolem oběhat, zařídit, stihnout a cítím se daleko naplněněji, než sedět devět hodin v práci. Škola už mi skončila před více jak měsícem a po roce jsem nechala svoji pravidelnou brigádu v produkci. Rozhodnutí procházelo všemožnými pochybnostmi - skončit nebo ne? Co když je to ten směr, kterým mám jít? Za uplynulý měsíc nenastal jediný den, kdy bych svého rozhodnutí litovala. 
Proto - poslouchejte sami sebe. 

A i když si myslíte, že odpověď neznáte, znáte. Jen ten maličký kousek strachu, co bydlí v mysli každého z  nás, má tak silný hlas, že přehlučí vše ostatní. 
Chtěla jsem slyšet názory lidí kolem sebe, někteří mi přesvědčovali, že dělám chybu a měla bych tomu dát ještě šanci. Někteří mi radili pravý opak a podporovali mě v tom jít dál. A i když se jedná o brigádu a nešlo o zase tak obrovsky důležité rozhodnutí, jelikož jsem stále studentka a ukončení práce mě nijak moc neohrožuje po jiných stránkách, je důležité si tohle uvědomit - rozhodnutí je na vás a ve vás a nemá cenu chodit někam, kde být nechcete.

K outfitu... Fotky vznikly cestou na snídani s kamarádkou do kavárny. Občas se vyplatí si přivstat, i když zrovna nemusíte a užít si den naplno. Nerada vstávám brzo, ale zároveň mám neskutečně ráda brzké raní snídaně v kavárnách, kdy se vám kafe samo přinese a vy se nemusíte vůbec s jeho přípravou namáhat ( a ještě k tomu je asi tak stokrát lepší) a jídlo se zázračně objeví na vašem stole. Jediná práce je vybrat si něco ze snídaňového menu. Kdy jindy než o prázdninách si tohle užít? Protože mám občas po ránu maličko nateklé oči, brýle byly jasnou volbou. Kupovala jsem si je minulý týden a jejich vybrání mi trvalo přesně 5 sekund 
- viděla jsem, zkusila jsem, platila jsem. Nákup vhodný chlapa.

Vážně. Ale nebylo zde vůbec nic, o čem přemýšlet. Faktem bylo, že splnily přesně moji představu ideálních brýlí. Rose gold, atypický tvar s tou kovou dvojitou čárou u nosu. Mrkněte do Alda. Mají jich tam mraky. 
kalhoty - Fashion Church
brýle - Aldo
top - Asos
kabelka - MK
lodičky - Guess

SHARE:

6 komentářů

 1. Ty kalhoty jsou skvělý, mají úžasnou barvu! Moc ti to sluší!

  Petra Bartáková

  OdpovědětVymazat
 2. S prací ti naprosto rozumím, procházím teď něčím podobným a docela jsi mě nakopla to už utnout. :-) Jinak mně se moc líbí ty barvy v outfitu!

  OdpovědětVymazat
 3. Mě strašně zaujala kabelka! A s tím ať posloucháme sami sebe máš pravdu. Víme co chceme, jen se k tomu nakopnout a překonat ten strach ze změny :) Moc hezký článek.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak tie okuliare sú naozaj perfektné a veľmi ti pristanú :) a aj outfit je veľmi pekný :) príjemné farby
  Sledujem

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. outfit je parádny, veľmi pekné farby aj kúsky a páči sa mi aj samotné miesto na fotenie :) a máš pravdu, človek sa má riadiť sebou a nie okolím; život žijeme pre seba, nie pre nich ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 6. Mám svou první brigádu a chodím tam teprv týden, ale taky už vím, že brzo skončím. Práce mě nenaplňuje a navíc nesnáším, když mě někdo buzeruje, nevyšplhala jsem se na příčku bakaláře jen tak pro nic za nic, takže si myslím, že mám na víc :D Jinak kalhoty jsou krásné, ne můj styl, ale moc se mi líbí :)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig