21.1.17

My kind of me

Už dlouho jsem se nemohla dočkat, až vydám článek právě s těmito fotkami. Je to převážně tím, že cítím, že právě tenhle outfit je přesně můj styl - něco, co křičí JÁ, něco co mi dává prostor se vyjádřit, aniž bych musela promluvit jediné slovo, prostě něco, v čem se cítím dobře, ve své kůži. Znáte to také? Také vám oblečení ovlivňuje náladu?
Minulý týden mě skolila krátkodobější chřipka a já se stále nějak nemůžu dostat zpět do učícího režimu - a to mám zkouškové. Úplně jsem z toho za ten týden vypadla a cítím obrovskou nechuť opět začít. Nemáte někdo nějaké tipy, jak to (se) překonat? Obvykle s tím nemám problém, tak nevím, jestli je to vlivem ještě té nemoci, nebo těch nenormálních teplot venku, ale jediná věc, co se mi chce dělat je nic. A to nic mě tak neskutečně vytáčí, ale prostě se mi to ani nechce měnit, protože jsem hned unavená :D Už se těším, až tohle skončí upřímně. 

Každopádně, doufám, že máte krásný víkend a já se Vám brzo zase ozvu. 
Mějte se! 
boots- Mango
bag -Guess
jacket - Patrizia Pepe
dress - Diesel


SHARE:

7 komentářů

 1. s učením mám stejný problém.. sluší ti to :)
  JANNIEBEL

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Dee, moc pěkný outfit.., zajímalo by mě, jakým způsobem outfity vytváříš - máš konkrétní představu, jak to má vypadat, nebo to jsou spontánní nápady?


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, každé ráno se rozhodnu podle nálady až před skříní... :) někdy mě nějaká kombinace napadne předem, jindy ji jen seskládám - většinou se držím svého stylu, takže vím, pro co jdu :-D :-))

   Vymazat
 3. Úžasný outfit! Ta bundička je moc pěkná!
  http://taxido.cz/

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig