25.8.16

Lately

Tak o čem bude dnešní článek? Mimo fotek z běžného života za poslední dobu z rubriky from my life je tu i trochu povídání. Vlastně trochu víc. Konkrétně poznatky v tomto článku jsem sepisovala průběžně během několika dní. Většinu v autě. Ne jako řidič, to bych moc nedoporučovala. Nevím jak vám, ale sprcha u mě nefunguje, v dopravních prostředcích se přemýšlí daleko líp!
Doufám, že vás nakopnu dávkou motivace, pokud ji třeba teď marně hledáte. Víte, dřív jsem byla klidná, tichá, pomalá a pohodlná. Ale vlastně spokojená. Zrychlila jsem. Teď mám ráda ruch a nedělá mi problém komunikovat s nikým neznámým. Nějak do 5-ti let jsem tohle měla v sobě, ale s nástupem do základní školy jsem se změnila a zůstávala u své komfortní zóny. Bála jsem se projevit a stala se ze mě taková laň. Trochu té plachosti v sobě v maličké míře sice stále mám, v určitých situací, ale to bych řekla, že pro ženy není na škodu, co myslíte?

Je hrozně důležité na sobě neustále pracovat. Člověk se může změnit, alespoň částečně. Ale chtít je základ. Bez toho se neobejdete.

Věřím, že pokud vypudíme myšlenku, že něco nejde, že něco nepůjde, něco nezvládneme, dokážeme velké věci. 


Možná to bude chvíli trvat, možná při tom tisíckrát spadneme na pusu, ale to je toho součástí. Víte kolik úžasných věcí, děl, filmů, knížek, písniček by neexistovalo, kdyby si jejich tvůrci dostatečně nevěřili a nestáli si za myšlenkou to vše realizovat? Kdyby do toho nedali všechnu tu snahu a píli? Možná to byli oni jediní, kteří věděli, že to vše bude ve finále stát za to. Třeba jim ani jeden člověk nevěřil, že to vyjde. Důležité je, ze vytrvali a nevzdali se. A věřili si.

V dnešním světě máme tolik možností vybrat si to, kým chceme být a kde chceme být. Neustále si kladu otázku, co vlastně chci nejvíc? Mám tolik nápadů. Vím, kam směřuji, ale je toho kolem tolik, co zvážit. Chci cestovat a zároveň bydlet v Česku. Chci byt blízko své rodiny a přátel, ale zároveň mě láká poznat svět.  Asi nejdůležitější je soustředit se na příležitosti, na daný moment. Pokud jste někdy byli na nějakém pracovním pohovoru, možná na Vás vytáhli poměrně oblíbenou otázku:


"Kde se vidíte za 10 let?" 


Kde se vidíte? Upřímně? Dovedete si to do podrobnosti představit? Já teda ne. A nevím, jestli se mám děsit a nebo si to užívat.

Dejte mi vědět, co si o tom všem myslíte :-)

A teď už slíbené fotky!

barevná letní snídaně - jogurt s granolou, broskvemi a mangem

Pracovní víkend, který jsem si neskutečně užila 

koupání a růžová novinka od Kingswoodu

Bakeshop - pražské kavárny mi nikdy nepřestanou bavit!

domaPaddleboarding na Vltavě Žluté lázně
SHARE:

7 komentářů

 1. Krásné fotky a v článku máš úplnou pravdu.

  OdpovědětVymazat
 2. krásné fotky :) v bakeshopu jsem ještě nebyla, ale chystám se tam :))

  Style Solution blog

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé fotky Denčo! Jinak jít si za tím, co doopravdy chceme a věřit je snad to nejdůležitější! Hezky jsi to shrnula.))

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé no tak ty jsi jak panenka! :) Ty oči! :o

  OdpovědětVymazat
 5. vyzeráš krásne! :) a otázka kde sa vidím za 10 rokov je pre mňa horor, lebo fakt neviem ani to, kde sa vidím o rok... momentálne som v štádiu, kedy ma budúcnosť desí a najradšej by som pred ňou utiekla pod perinu :/

  Na mojom blogu Beautiful savage práve prebieha Back to school giveaway, tak budem rada, keď sa zapojíte. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. držím palce, ať brzo se stadium zlepší :-) nic není tak černé, jak se zdá :-)) děkuji za komentář!

   Vymazat
 6. Krásný článek Denčo a naprosto souhlasím s tvou myšlenkou. Každý z nás se stále vyvíjí, roste... neustále se někam posouváme i když si to mnohdy neuvědomujeme. A z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pokud po něčem opravdu toužíme a jdeme tomu naproti, tak se nám to vždy splní :)


  Velká Giveaway o krabici kosmetiky

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig