25.7.16

Mému mladšímu Já

Kdybych svému mladšímu JÁ měla dát nějakou životní radu, bylo by to:


nepřemýšlej moc nad budoucností, jako takovou, nezabývej se tím, co bude, neměj z toho zbytečně strach, ale zároveň přemýšlej o svých rozhodnutí, které teď děláš, ovlivní to tvoji budoucnost.


Moudrá to slova viďte. Do teď to až tak moc neumím aplikovat. Doteď občas zbytečně řeším to, co bude a jak to bude. Ale proč? Proč to většina z nás dělá? Přitom naprosto vždy věci nějak dopadnou. A většinou ten strach nestál za to.
Proto je podle mě nejdůležitější uvědomit si kouzlo okamžiku. Jediná chvíle, kterou jsme schopni změnit je TEĎ. Zkouším se tohoto pravidla držet, ale nebudu lhát, že je to náročné, občas.

Máte to taky tak? Taky se takhle zbytečně strachujete?

Jinak na mém YouTube kanále vyšel vlog z jednoho nedávného pátečního dne, kdy za mnou přijela na víkend kamarádka, taky blogerka. Video sice není tak úspěšné jako předešlá videa, ale mohlo by vás bavit. A pokud ne, budu moc ráda za jakoukoliv konstruktivní anonymní i neanonymní kritiku, která by kvalitu mé tvorby mohla posunout. Outfit pochází právě z tohoto pátečního dne.
A pokud náhodou máte nějaké přání na video, neváhejte mi dát vědět! :-))
shirt- Mango
shorts - Stradivarius
bomber - Pull and Bear
shoes - Zara
bag - Michael Kors


SHARE:

8 komentářů

 1. Taky to tak mám, že se zbytečně strachuju. Nakonec všechno nějak dopadne. Outfit se mi líbil už ve videu, moc hezké a sluší ti to :)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky se někdy úplně zbytečně stresuju a pak si uvědomím, že to za to vůbec nestojí!
  Outfit je naprosto úžasnej, jako všechny! :-) Ráda se od tebe inspiruji, videa mě moc baví, to o vlasech mě obvzlášť potěšilo, protože je obdivuju už delší dobu. Vlogy jsou super, je bezva nahlídnout do Tvého života. Těším se na další videjka a přeju hodně štěstí! :-))

  OdpovědětVymazat
 3. Veľmi pekný outfit a aj článok. U mňa to je s tým stresovaním také isté :)

  OdpovědětVymazat
 4. Nesnáším Tě, asi musím mít ten bomber a to jsem si říkala, že to není nic pro mě :D Na videa jsem koukala poctivě na všechny, ale to o vlasech u mě vede :) Vlog se mi taky líbil, ale ocenila bych třeba víc Tvých komentářů ve videu a celkově vlog delší, přišlo mi to hodně takové osekané. I když chápu, že ne pokaždé je možnost se dlouze vykecávat a někdo naopak dlouhé vlogy nemusí. Jinak já jsem děsný nervák, takže mě stresuje spousta zbytečných věcí bohužel a pak si zpětně uvědomím, jak to bylo zbytečné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně to samé jsem si myslela, než jsem uviděla tento světle růžový bomber... Taky jsem jim až tak na chuť nepřišla, ale tenhle mě prostě až moc zaujal :D takže jsem ho musela mít a je super! :-) Mají ho ještě i v jiných barvách! :-) děkuji za komentář :-)))

   Vymazat
 5. Moc ti to sluší, outfit se povedl! :)

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
 6. outfit je super a taška je dokonalá.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig