28.7.16

Fresh skin - Nivea

Každodenní odličování jsem až doposud řešila jedním čistícím gelem od značky Nivea. Jsem mu věrná já, moje maminka a i ženská část zbytku rodiny (o té mužské moc přehled nemám, ale když tak: pánové, přiznejte se!)

Osobně dávám přednost kvalitě nad kvantitou a nevadí mi si trochu připlatit za kus kvalitnější kosmetiky než kupovat milion kusů té drogérkové, kterou ve finále ani tolik nevyužiji. Nivea do této kategorie nevyužitých rozhodně nezapadá, i když ji najdete za hodně přijatelné ceny.

Moje pleť je citlivka. Občas si na něco neustále stěžuje, pořád ji nějaký ten přípravek nevyhovuje nebo irituje. Nivea je právě na ni poměrně šetrná a nikdy jsem nezaznamenala žádné špatné reakce.
Proto jsem byla ráda, za možnost vyzkoušení si několika produktů a posunout svoji péči o pleť trochu výš a předat vám tak i nějaké ty zkušenosti, rady, tipy i nápady, aby vaše pleť byla co nejvíc FRESH.


Čistící pleťové ubrousky se skvěle hodí na cesty, nebo pokud se vám večer zdá cesta z postele do koupelny příliš dlouhá. Nepotřebujete totiž nic víc, jen tohle balení. Odstraníte jimi i voděodolnou řasenku. Textura ubrousků je velmi jemná, takže nepodráždí pokožku, navíc pleť hydratují.Oči bychom měli odličovat nejdříve. Jak správně na to?
Navlhčete tampon odličovadlem a přitiskněte ho na pár sekund na oči, aby stihl zapůsobit. Pak jemnými pohyby směrem dovnitř dolů odstraňte zbytek líčidel. 
Mohu říct, že přípravky na odličování očí od Nivei nemám poprvé a jsem s nimi stále moc a moc spokojená.

Micelární voda Nivea - odstraní všechen make-up včetně toho očního. Poslední dobou ji používám spíše než odličovací gel. Na obličej tak vůbec nedám kohoutkovou vodu, která pleti nemusí až tak vyhovovat (záleží na tvrdosti vody). Pomocí vatových tampónů pleť jemně vyčistím. Tato micelární voda ji zanechá hydratovanou a bez začervenaní.

 Pleťová voda Nivea - slouží převážně na úplné dočištění pleti.


A jeden tip pro krásnou pleť na závěr?

 Čím méně se budete dotýkat obličeje prsty, tím lépe! Zamezíte tak přenosu bakterií na obličej. Také je důležité často desinfikovat display od mobilního telefonu, kde je neskutečné množství bakterií, které si tak můžete přenést při telefonování na obličej. Právě tyto bakterie mají za následek vznik nebo zhoršení akné.


SHARE:

2 komentáře

  1. Já moc věcí od Nivey ještě nezkoušela, ale nedávno jsem si omylem koupila odličovač, i když jsem chtěla micelárku. Jako špatný není, jen je na mě až moc voňavý a přijde mi na odlíčení stejný, jak micelárka (aktuálně mám růžovou Biodermu), takže je pro mě odličovač dost zbytečný.

    OdpovědětVymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig