9.5.16

Nude look - líčení s Douglas kosmetikou + soutěž

V rámci spolupráce s Cosmopolitanem a Douglasem jsem si pro Vás připravila návod na toto NUDE líčení! Dostala jsem totiž od Douglasu balíček kosmetiky, kterou jsem použila na úplně celý look. Douglas Make-Up slaví první narozeniny a na trh uvedl několik úžasných novinek, které jsem měla šanci vyzkoušet a přinést vám tak exkluzivní tipy na horké novinky a ještě víc horké favority! 
Na konci článku se dozvíte, jak i vy můžete vyhrát kosmetiku od této značky. A nesoutěží se pouze o beauty produkty! 

Tak jak na toto nahé líčení?
Na nehtech mám nude lak od Douglasu odstín 31 On Taupe


Celé líčení krok za krokem najdete na mém YouTube kanálu:

Základem nahého líčení je dokonalá pleť, na které je třeba celý look stavět. Proto jsem pleť předtím dobře hydratovala pleťovým krémem. Následně už vidíte tři produkty, které jsem (směrem zleva doprava) nanášela na pleť.

  • Jako první jsem použila make-up s názvem Heaven Foundation v odstínu 1 - Light Beige, který se nanáší houbičkou. Krytí je jemnější, je to lehčí make-up, který vám neudělá z obličeje masku. Na pleti je velmi příjemný a je podle mě skvělý na léto. Navíc nemá moc výraznou parfemaci, což mě osobně vyhovuje.
  • Druhý krok - zapudrování T-zóny (čelo, nos, brada) pudrem od Douglasu v odstínu 2 Dark Beige, který má praktické otáčivé balení, takže nanášíte pouze potřebné množství produktu. Pudr je na pleti příjemný a jsem nadšená z jeho výdrže - celý make-up vám zafixuje tak, že drží od rána až do noci.
  • A poslední fáze je konturování pomocí bronzeru s názvem Bronze Powder v odstínu 1 , který má i SPF15! Použila jsem ho pod lícní kosti, na čelo a pod bradu. Konturování se může zdát jako zbytečný krok navíc, ale věřte mi, že podtrhne celý váš obličej a dodá mu rysy.  • Obočí jsem pročesala kartáčkem a následně vyplnila hnědou tužkou Douglas v odstínu 2 Medium Brown. Celé jsem ho pak zafixovala druhým - voskovým koncem, díky kterému obočí nebude nikam neposlušně poskakovat a zůstane hezky na svém místě. Jsem moc spokojená s barvou tužky - není moc blond a zároveň ani moc tmavý a asi víte, jaký jsem s tím měla problém, najít odstín, který by mi vyhovoval.
  • Na líčení očí jsem použila bílé Douglas stíny (odstín č.1) do vnitřního koutku oka. Na celé pohyblivé víčko pak zlaté stíny (odstín č.8), které krásně rozzářily pohled! Barva je absolutně perfektní a od té doby, co jsem stíny vyzkoušela, líčím se jimi denně, jelikož jsou vážně zajímavé a vhodné na denní nošení. Bílý stín jsem zároveň přeměnila v rozjasňovač pro ještě zářivější pleť! Dala jsem ho pod obočí, nad horní ret a na lícní kosti!
  • Z čeho jsem absolutně unešená, je kajalová tužka na oči. I přes její netypický tvar to je ta nejlepší tužka na oči, kterou jsem kdy vyzkoušela a vytvoří opravdu precizní linky, které drží celý den. Udělá jak super tenkou, tak i silnější linku a hravě tak zvládne kouřové líčení. V klasickém nude líčení by sice správně tužka na oči být neměla, ale já mám ráda prohloubenější a více zvýrazněný pohled. Neudělala jsem ji nijak silnou, jelikož jsem nechtěla oči opticky zmenšit, ale pouze jemně, neviditelně zvýraznit.   • Řasenku jsem použila Kiss and curl opět od Douglasu. Moje řasy se zamilovaly, jsou totiž husté, oddělené, natočené, neslepené a to pouze po jedné aplikaci. Myslím, že právě takhle řasenka bude jedním z těch produktů, které si budu opakovaně kupovat. Má větší zatočený kartáček, se kterým se snadno pracuje.  • Na rty a zároveň i jako tvářenku jsem použila Douglas rtěnku Jumbo Lip Pen v odstínu 2, která má nádherný perleťový nádech, na rtech je moc příjemná a hydratuje je. Ráda využívám produkty multifunkčně, takže občas prostě vyměním tvářenku za rtěnku a naopak. Prsty ji jemně zapracuji na jablíčka tváří.


 Jak se vám nahé líčení líbí?


A máme tady slibovanou soutěž!

Chcete vyhrát balíčky Douglas kosmetiky nebo vyhrát účast na makeup párty, kterou Douglas pořádá?

Stačí se jen zúčastnit soutěže na: http://douglas.jenprozeny.cz/soutez/ 
SHARE:

1 komentář

Blogger Template by pipdig