31.5.16

Boty boty a boty

Stěžovala jsem si, že nemám žádné boty. Tak jsem to napravila. Hned čtyřikrát.

Jsem děsně vybíravá. Fakt extrémně. Dokážu chodit hodiny po obchoďácích a jen tak hledat. Z 90% odejdu s prázdnou, díky čemuž máme super vztahy s peněženkou, která nepláče nad každou návštěvou nákupního centra. A pohyb je zdravý, víte co. Takže sportu zdar!
Teď ale přišlo nějaké ozáření nebo nevím a mně padly do oka boty. Čtvery! A pomlčím o tom, že mám zálusk na jedny další. Ale uvidím, uvidím... Většinou nedělám to, že bych si kupovala jednu věc v různých barvách, ale tentokrát, když se znám, jaký mam vztah k botám, jsem to překousla. Víte hledám totiž přesně tohle: pohodlné, ne moc sportovní, ne moc elegantní, ideální do tohohle počasí, polouzavřené a v neutrálních či zemitých barvách, chic a originální.
A vidíte ty bílé? Hrozně se mi zalíbily téměř stejné Vagabondy , ale dát za ně 2600Kč, když jsou sportovní a vím, že ne vždycky na ně budu mít náladu, se mi nechtělo. A tyhle stály 700Kč.

Topshop nude boty, ty samé jsem si pořídila i v černé barvě. Bohužel se mi v důsledku přesouvání se do Prahy na byt zapomněly doma v rodném městě, takže jsem je nemohla vyfotit, ale asi si je dokážete dobře představit.
A nakonec tyhle krásky se slevou. Nejsou sice úplně tak na denní nošení, ale rozhodně jsem je tam nemohla nechat! A to byly ve slevě!

SHARE:

5 komentářů

 1. Ty Guess vypadají opravdu skvěle :)

  OdpovědětVymazat
 2. Zamilovala jsem se do těch nude Topshop botiček, ty jsou fakt super :)

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
 3. Musím se přiznat, že na tvůj blog nechodím pravidelně, ale pokaždé když dojdu tak nejnovější příspěvek je o botách, asi nějaké znamení. :D

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné boty! Pro mě jsou top ty bílé na podpatku!

  OdpovědětVymazat
 5. Och, přepych! Jinak máš krásný blog, konečně už vím, kde budu chodit 100% pravidelně :)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig