17.4.16

From my life

Za posledních pár let jsem se naučila několik důležitých věcí, například čím dál tím více věřím v přísloví: "Všechno špatné je k něčemu dobré." Je hrozně důležité snažit se vytěžit z dané situace to pozitivní a nedělat si hlavu z maličkostí. Život je cesta a věřím, že to, co se nám může zdát v jednu chvíli jako neúspěch, zklamání či hodně špatná věc, nás nakonec posune tam, kam vážně patříme. Věřím na osud a na životní cíle. Věřím, že všechno jde. Věřím v sebe. Do života si sami přitahujeme lidi a situace, které potřebujeme, a oni nějakým způsobem potřebují nás. Neměli bychom být z neúspěchu příliš zklamaní. Rozhodně ale netvrdím, že by se člověk neměl snažit na maximum. Když už do něčeho jdeme, tak plně. V co věříte vy?
Tak to byla taková motivační chvilka. Sama se teď cítím nějakým způsobem "spokojeně" a když se ohlédnu zpět, všechny ty špatné události, mě posunuli tam, kde jsem teď. Dám příklad: kdybych se bývala v 5. třídě dostala na gympl u nás do malého města, asi bych si netroufla jít na vysokou do Prahy a že to pro mě byl bůhví jaký konec světa v mých 12-ti letech, nedostat se tam. Takže jsem za všechno vděčná.Hrozně. Vážně. Jak to vnímáte vy? Budu moc ráda, když dáte vědět! :-)

Hot or not? Za mě HOT, ale not pro jejich nepohodlnost. Aldo má ale jinak nádherné boty!

 Aldo <3

 Oběd (pro mě pozdní snídaně) se sestřenkou <3

 Práce v kavárně, k narozeninám jsem dostala nový notebook, který mi konečně vydrží bez zásuvky. A nefuní, nenadává, úplné zlatíčko. A navíc je tak lehký, že mi nepřidělává žádné těžkosti. Není to fajn kámoš?

 Před 11 dny jsem oslavila své 20. narozeniny. Dvacet -cet, -cet... sice se stále cítím jako náctiletá mladice a asi ještě dlouho budu, ale prý už jsem docela dospělá. Příští rok budu moct pít v Americe. Zakázané ovoce nejlíp chutná. Příští rok končí veškerá zábava. :-D


20 růží

 Jaká panička, takový pes. Pusu! Jinak máme 14-ti leté výročí. Je to kočka v nejlepších letech. Stále nejbožejší.

 Poslední dobou mám chuť na slané snídaně. Něco je špatně. A taky jsem donucena vařit. A taky mi to občas baví - a to už je alarmující. 


 Fashion Stars Night s Adél Odpočinek v kavárně. Odpočívám já i kabelka.Fitko volá.

Jeden z nejlepších východů slunce.

 Ovesná s malinama = ideální ráno.

 Jít si za sny. Fotka PŘED.
A nejvíc šťastná - fotka PO.

Modrý Zub, už jsem zmínila, že asi na100% musím mít thajské předky? Jinak si nedovedu vysvětlit tuto závislost... <3
SHARE:

11 komentářů

 1. Tyhle články mám nejraději.

  OdpovědětVymazat
 2. Nechtěla by jsi natočit video, jak si udržuješ postavu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Momentálně opět začínám cvičit po 3 měsících pauzy, ale v budoucnu mam v plánu :-))

   Vymazat
 3. Jako vždy nejkrásnější ��❤��������

  OdpovědětVymazat
 4. krásné fotky :) a vidím to podobně jak ty ;) s tím, kdybych někam šla, nebylo by to a to a jsem ráda, že to zrovna tak je. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 5. Super fotky! Ach to jídlo, dort vypadá výborně!

  OdpovědětVymazat
 6. Za mě taky určitě hot, ale jestli jsou jak říkáš nepohodlné, tak to je na níc :/

  OdpovědětVymazat
 7. Moooooooooc krásné fotky a článek je ještě lepší,není nějak rozsáhlý a při tom je tam tolik pravdy.Moc se mi to líbí.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig