27.3.16

Onest

Dnes bych Vám ráda představila nováčka na českém trhu kosmetiky a to značku Onest. Jedná se o zcela přírodní produkty, které obsahují spoustu vitamínů a léčivých složek.
V prodeji budou už za 4 dny na stránce onest.cz  a já měla možnost je pro Vás předběžně vyzkoušet a chci se podělit o svůj názor na tyto produkty. 

Dostala jsem celkem tři voňavé balzámy na rty. Jsem absolutní blázen do všech krásných obalů a krabiček, takže originální čistý bílý design mě neskutečně oslovil. Navíc v jedné z krabiček (všechny mají tvar origami) objevíte maličké překvapení z hlediska vzhledu - a to černé cákance připomínající mramor. Přesně tohle miluji - něco, co nemá každý, něco minimalistického a zároveň unikátního.

A můj názor na obsah kalíšků? 
Balzámy jsou na rtech moc příjemné a jejich výdrž je podle mě skvělá. Navíc mám hrozně ráda, když cítím, že balzám rtům vážně pomáhá - hydratuje je a léčí zároveň. Proto nerada kupuji ty klasické drogérkové, protože mi přijde, že je mám během 5 minut pryč a mé rty jsou stále ve stejném stavu jako předtím. Onest balzámy toto přesně splňují a cítím, že tak nějak fungují, jestli mi rozumíte. Navíc balzámy Pink rose lip balm a Bronze rose lip balm jsou lehce pigmentované a obsahují olej z hrsti okvětních lístků damašské růže a jejich vůně tomu odpovídá.
 Jednotlivé balení má 15 ml, takže jsou docela velké. Jeden kus pořídíte za 310 Kč.


 PINK ROSE LIP BALM / BRONZE ROSE LIP BALM / PROPOLIS ROSE LIP BALM
Zaujaly Vás?
SHARE:

5 komentářů

Blogger Template by pipdig