15.3.16

My life

Ahoj všichni!
Vím, dlouho jsem se neozvala a můj blog trochu vyjel z kolejí pravidelných článků... Vysvětlení? - INSPIRAČNÍ KRIZE. Ne že by na mě padla úplně ve všech směrech, to ne, ale při cestě za svým kariérním cílem se mi povedl jeden krůček vpřed, takže jsem z toho byla taková celá rozpačitě šťastná a místo hledání módy, focení článků a i nakupovaní (dobře, to je ale spíš tím, že jsem strašně vybíravá poslední dobou) hledám příležitosti a budoucnost. Stále jsem ale byla denně aktivní na všech sociálních sítích ( sledujete mě? - facebook, instagram) a i na YouTube. Není to tak, že bych se teď přesouvala jen na videa, nechtěla jsem ale psát články z povinnosti. Jednak byste určitě tu energii neenergii v článku poznali a to nechci. Nechtěla jsem se nutit na úkor kvality, jen abych něco vydala.
Ačkoliv strašně nesnáším nic plánovat, asi budu muset začít, protože se mi toho hromadí docela dost, co chci/musím dělat a já si stejně přijdu nejvíc aktivní večer u filmu. Potřebuji být víc produktivní. Nějak. A protože jsem celkem cílevědomý člověk, je to takové to ,,achhhhh, já něco pro to všechno musím udělat! Maximum." Otázka je JAK? - Jak dosáhnout toho, co chci. Tak mi držte palce, ať to své jak najdu a to samé přeji Vám. Na jedné hodině ve škole, kde jsme zrovna brali plánování, se mi zalíbily tyto otázky, nad kterými, si myslím, je dobré zapřemýšlet. - Kde jsem právě teď? Kde chci být? A co pro to musím udělat? - asi se plánu občas vážně nevyhnu.
No a my už se přesuneme na from my life fotky z posledních 14? dnů než se dostanu úplně na jiné téma.
P.S. Jestli se Vám v dnešním článku zdá nějak moc velké množství jídla, máte pravdu. Přijde mi, že už to přeháním a moje návštěvy fitka budou muset znova začít v plném proudu, jelikož rozhodně nejsem připravená na nacházející plavkovou sezónu.

 Pondělí. Čas: 11:00 ráno. Počet kafí: 2. Konečný počet kafí? Neptejte se. U babičky na čaji.


 AnonymouS coffee - návštěva č.1. Nebyla poslední. Pátek. Kafe počet: 1 (vidina víkendu mě drží vzhůru).

 Bad hair day? = Braid hair day.

 Pompon na kabelku, aneb mám co mazlit, když zrovna nemám psa po ruce. Pompon nezklame a je vždy k dispozici a nevzteká se.


Garnier, Ben a puregirl


 Hledám sponzora. Nějací dobrovolníci? Chloé prostě <3

 Domácí zmrzka. Banán, maliny, avokádo, led, med.

 Nákupy ve Weidenu. Úspěch 0% a stále nemám, co na sebe

 Asian Temple. Nejkrásnější místo na večeři v Praze, kde jsem zatím byla. Jablko s mátou. Oblíbenec.

 Le Frenchie, Plzeň
 Ranní smoothie pro lepší pondělí.


SHARE:

12 komentářů

Blogger Template by pipdig