11.2.16

šperky Trollbeads

Krásný den!
Včera jsem měla možnost zúčastnit se prezentace nové kolekce šperků Trollbeads. Upřímně jsem o této značce příliš mnoho nevěděla. Kolekce a celkový koncept těchto šperků mě po včerejším večeru velmi zaujal a ráda bych Vám právě v dnešním článku tyto šperky přiblížila, protože za to rozhodně stojí. 
Princip je hodně podobný šperkům od Pandory, kterou zná snad každý. Takže i tady si vyberete typ náramku a různě doplňujete jednotlivé korálky. 
Osobně mě Pandora nikdy nijak nezaujala, neříkám , že se mi vyloženě nelíbí, nějaké korálky jsou vážně krásné, ale nijak jsem necítila tu touhu nějaký ten kousek od ní vlastnit. A právě proto mě při prohlížení Trollbeads katalogu zaráží, kolik korálků se mi líbí a že bych je docela i chtěla. Neberu to moc jako výhru, protože nechci další MUSTHAVE kousky. Ach jo! Korálky mi přijdou hodně originální a líbí se mi i fakt, že nejsou až tak příliš masově rozšířené jako je Pandora. Zaujaly mě hlavně korálky z muránského skla (jo mám už asi tak 9 vybraných, hrozný...).
Jinak včerejší prezentace se vlastně točila kolem představení nové kolekce inspirovanou láskou - sv. Valentýnem. Celý večer byl moc příjemně zorganizován, jelikož prezentace se konala v pražském muzeu voskových figurín Grévin. Jednotlivé šperky byly vystaveny přímo na voskových figurínách, takže jsme si díky této akci prošli i celé muzeum. Na závěr večera nás čekal příjemný raut a hudební vystoupení. Jako dárek jsem dostala růžový prstýnek z muránského skla právě z valentýnské kolekce, který je vážně super.
Pokud Vás Trollbeads zaujalo, můžete od 10. února do 14. února využít 14 % slevu na tuto značku.
Znáte Trollbeads? :-)


SHARE:

9 komentářů

 1. Téda, to musela být zajímavá akce! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Máš z akce krásné fotky a akce to byla skvělá! :) To čekání než to celé začne vážně stálo za to! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Musím říct, že na ty fotky z akce se hrozně dobře dívá:) Je jich sice plný instagram, ale já si na různé balonkové a srdíčkové akce potrpím, tak jsem spokojená! :))

  ...Instantní krása//Giveaway...

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná akce. Působí opravdu jako druhá Pandora, která je už pro většinu mainstream. Jen tahle značka mi přijde o něco víc osobitější a stylovější. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně souhlasím, také mi přijde osobitější :-)

   Vymazat
 5. Krásné fotky, podle nich usuzuji, že to musela být opravdu nádherná, příjemná a super akce :-) A ještě když se to uskutečnilo v muzeu voskových figurín, vypadá to dost originálně!

  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Pekné fotky, šperky sú zaujímavé :)

  http://nicolland.blogspot.co.at

  OdpovědětVymazat
 7. Jééé, jsem hned na první fotce:D jinak celá akce se mi moc líbila:) a máš krásný fotky z tama! To já jich tolik nemám:/

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig