6.2.16

New hair

Krásnou sobotu všem!
Konečně mám po zkouškovém období, takže se můžu opět plně bez výčitek věnovat tomu, co mě baví. V pátek jsem hned volna využila návštěvou kadeřnice, jelikož mé vlasy už nutně volaly o pomoc. Najít nějaké super kadeřnictví dá opravdu zabrat. Já už jsem ale téměř rok věrná kadeřnictví Libora Šuly - The salon. Když jsem se minulý rok chystala na změnu v podobě melírů, volba byla po přečtení několika recenzí jasná. Sice si člověk trochu připlatí, ale myslím, že zrovna u vlasů to stojí za to a nikdy toho nelituji. Navíc toto kadeřnictví bylo nedávno otevřené i v Plzni. 
Já jsem šla tentokrát na doplnění melírů, nakonec mám i trošku jiný odstín blond díky barvě. Nevím, jestli je to možné vidět takhle z fotek, protože maličko zkreslují, ale alespoň na ukázku. S výsledkem jsem moc spokojená, i když je to zase trochu změna a musim si zvyknout, že jsem světlejší. Zjistila jsem ale, že se v blond cítím daleko lépe než v tmavší barvě. 
Všimli byste si změny? Už máte po zkouškách? :-)SHARE:

11 komentářů

 1. Změny bych si snad i všimla, moc ti to sluší! Já už po zkouškách mám, ale od příštího týdne mi začíná znova škola. A ke kadeřnici jdu v pondělí, tak se strašně těším na změnu, budu hodně zkracovat. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Měla jsem poslední zkoušku už předminulý týden a v úterý už mám nový semestr. Musím se přiznat, že bych si asi změny nevšimla, ale když jsem se na to zaměřila, vidím rozdíl :) Kadeřnice mě taky čeká, ale až tak v březnu, musím ještě sebrat trochu odvahy :D A to jdu jen na stříhání :D Asi půjdu někam jinam než ke své kadeřnici, protože chci změnu. Mám vlasy vzadu až moc do špičky a nelíbí se mi to. Už minule jsem jí to říkala a ona, jestli to může trochu sestříhat a už to bylo :D

  OdpovědětVymazat
 3. Milujem tvoje fotky! Wááu! :)

  sydneysleek

  OdpovědětVymazat
 4. Krásne vlasky!:)

  http://nicolland.blogspot.co.at

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné vlasy! Opravdu povedené. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Vlásky jsou moc krásné a tobě na fotkách moc sluší!:)

  OdpovědětVymazat
 7. Já změnu také moc nevidím, ale tvůj blog nesleduji příliš dlouho, takže to asi moc ještě nepoznám, tak či tak máš opravdu nádherné vlasy. :)

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. Proč ses nepřihlásila na Miss? Měla by jsi velkou šanci :)

  OdpovědětVymazat
 9. Love the first picture! You look so pretty!

  Follow each other on GFC?

  xo
  Steph

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig