13.2.16

My Friday

Krásný sobotní večer všem! 
Dnes mám pro Vás jeden outfitový článek. Původně byl úplně neplánovaný, ale situace se příznivě sešla pro blog a já měla foťák u sebe, takže jsme se sestřenkou rozhodly využít poslední půlhodinku světla k našemu dobru. 
Na sobě jsem měla dlouhou vestu kupovanou ve slevách v Mangu a dlouhý bílý top ze Zary, obojí takové rozevláté - přesně tohle miluju. K tomu jako kontrast tyhle biker boots také ze slev. Oblékala jsem se hrozně v rychlosti, jelikož jsem opět nestíhala jako vždy, ale nakonec musím říct, že tenhle ootd je přesně to, v čem se cítím super. 
Se sestřenkou jsme si udělaly super odpoledne a večer strávené v čajovně, na nákupech a na skvělé italské večeři poblíž Palladia v restauraci Pizza Nuova (zkuste jejich sladkou pizzu s mascarpone a lesním ovocem, achh). Mám zákaz nakupování, takže jsem si naštěstí neodnesla jedinou věc, ale ty jarní kolekce?! Naprosto božské! 
Jak se Vám outfit líbí? Už pokukujete po jarních věcí? 
Jinak mám v plánu točit Q&A video, takže pokud máte nějaké otázky, můžete se i anonymně ptát tady: ask.fm/deedenisaboots, vest - Mango
top - Zara
jacket - Guess
bag - Michael Kors

SHARE:

13 komentářů

Blogger Template by pipdig