17.2.16

From my life

Už je to téměř měsíc, co jsem nenapsala nějaký ten článek do rubriky from my life! Takže si asi dovedete představit to množství fotek, co se mi jako člověku milujícího fotit vše kolem sebe nahromadilo. 
Takže taková malá rekapitulace z fotek z mobilu a zároveň i z instagramu a snapchatu (na obojím mě najdete jako @deedenisa).
Moje kočička oslavila čtrnácté narozeniny, nechápu, jak to utíká od doby, co jsem ji dostala ke svým šestým narozeninám! Což mě přivádí k myšlence, že už mi zbývá jen chvilka teenegerských let! :-DNa představení valentýnské kolekce šperků Trollbeads v muzeu voskových figurín Grévin.

Marthy´s kitchen je absolutní pražské must-to-go! Nejen že mají vážně super kafe, ale ty lívanečky a všechny ostatní dobroty.

Z okna je sníh vážně fajn :-D

Čas mezi zkouškami jsem si krátila v Costě coffee na Žižikově, je prý otevřená nově a prostředí je hezky útulné a ani tam není moc lidí!

Konečně byl čas na to zajít si ke kadeřnici a fotka dole je už výsledek! Mám to malinko světlejší a zároveň tlumenější barvou, jelikož jsme se pokoušely dostávat dolů zrzavé odlesky z mých vlasů, které jsem si šikovně před půl rokem způsobila, když jsem si se Sunkiss Jelly hrála na svou vlastní kadeřnici.


Oblíbená panna cotta v Coloseu na Václavském náměstíBanánové palačinky s nutellou a ovocem

Nejoblíbenější kytky <3

Odměna za zkouškové musela být. Nebo takové spíš uklidnění po matematice.

Smetanovy sada v PlzniMiluju objevování Prahy, většinou vždy neplánovaně, jelikož mě zradí MHD (=idos) a já jedu na úplně jinou stranu/jiným spojem než chci nebo mě zradí navigace a dělá si, co chce a já se tak vždycky dostanu na zajímavá místa.

Oblíbená snídaně
SHARE:

10 komentářů

 1. Takové posty mám nejradši. :) Jsi moc sympatická a krásná.

  OdpovědětVymazat
 2. All your pictures are gorgeous!

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé fotky, jsi kočka a ty banánové lívanečky, mňam!))

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky, na instagramu tě velice ráda sleduji :-)

  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. pěkné fotky :)

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. ������������������

  OdpovědětVymazat
 7. Já v Coloseu miluju tiramisu!! Krásné fotky :)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig