29.1.16

Why I don´t like mornings

Krásný páteční den všem!
Má aktivita je všude mírně snížená, jelikož mi stále probíhají zkoušky. Včera jsem měla jednu ústní a příští týden mi už zbývá poslední nejobtížnější - matematika. To mi ale včera nebránilo k tomu se předběžně odměnit menšími nákupy a skvělým odpolednem a večerem se sestřenkou. Taková pozitivní motivace, víte co. Teď jsem si jistá, že to učení půjde lépe s novým obalem na mobil a novými skinny džínami. Musí. Původně jsem totiž klid od školy měla mít už teď, ale prostě matika. Navíc jsem ten den před zkouškou (včera) měla absolutně hrozné ráno - zapomněla jsem si všechny propisky doma, následně v poslední půlhodině před testem je sháněla v obchoďáku, ztratila klíče od auta (a tím autem jsem se potřebovala dostat do školy), lístek od parkování (ten jsem potřebovala na to, abych vyjela z garáží) a ztratila kontaktní čočky (jo a ty jsou ideální na to, abych vůbec viděla). No, všechno nějak dobře dopadlo a test jsem zvládla, ale ten stres kolem. No a teď sami uznejte, že prostě zlepšení takového rána je na místě. A teď mám zákaz nakupování. 
Už máte vše za sebou? :-)


pants, pulover, coat - Zara
bag - Michael Kors
boots - ? (old)

SHARE:

14 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Děkuji! Už by ale zasloužily kadeřníka :D :-)

   Vymazat
 2. Připadá mi, že by černé skiny byly lepší. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je určitě super nápad, zase by to bylo jiné :-) Já si právě tentokrát docela užívala ten vzhled volných koženkových kalhot, které s biker botama působí trochu drsněji, oproti tomu, co klasicky nosím :-)

   Vymazat
 3. Ty boty a kalhoty - DOKONALÉ <33 !

  OdpovědětVymazat
 4. Takýto rockerský štýl je na tebe nezvyklí ale tlieskam, vyzerá to super. A to ráno teda vôbec nezávidím, to naozaj stojí za následné zlepšenie nákupmi ;)

  NITA

  OdpovědětVymazat
 5. Ty kalhoty úplně nejsou můj šálek kávy :/... a nevím proč, prostě mi tam nějak nesedí. Ale moc ti to i tak sluší :)) Chci tvoje vlasy!

  OdpovědětVymazat
 6. Kalhoty a boty super...
  ale to ráno nezávidím..:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Zkoušky ještě nemám za sebou, zbývají poslední dvě :/ a dva týdny předemnou, ale zatím, vše zvládám a mám z toho skvělý pocit, i když stres je všude a pořád a taky dělám občas blbosti, něco zapomenu a podobně. To k tomu patří :-D
  Outfit máš pěkný a právě se mi moc líbí jak tu spodní část máš koženkovou a takovou neformální a drsnou a oproti tomu ten vršek formálnější. :)

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. Ty kalhoty vypadají super, moc ti to sluší :)
  EVA HEARTS LIFE

  OdpovědětVymazat
 9. Wow, super outfit. Kombinace cerne a vinove se mi moc libi. Taky je prijemne videt kalhoty v kozenem stylu, ktere nejsou extremne upnute :)

  www.poshlife.cz

  OdpovědětVymazat
 10. krásný kabát :)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig