1.1.16

My year 2015!!!

Všechno nejkrásnější do nového roku Vám všem! Chtěla bych Vám moc poděkovat za veškerou podporu za rok 2015 a doufám, že Vás můj blog bude bavit i nadále, tak jako mě baví tvořit jeho obsah. Vážím si Vás všech. Jste úžasní! Doufám, že jste si užili včerejší silvestrovskou noc!
Nemohla jsem si odpustit jeden rekapitulační článek celého svého roku 2015. I když mi celé jeho sepsání zabralo asi 6 hodin (ono projít všemi fotkami za doslova 365 dní dá zabrat), přesto jsem Vám chtěla článek vydat. Původně jsem ho měla v plánu vydat včera, ale ani po několika hodinách práce článek pořád nebyl dokončen a nerada bych ho nějakým způsobem odflákla. Sama se na tuto rekapitulaci třeba někdy během roku ráda podívám, co se třeba zrovna jaký měsíc dělo.
Tak jdeme na to! 

Leden

 Leden pro mě byl hodně těžkým měsícem, nejtěžším co jsem kdy měla. Nechci se zaobírat detaily, ale na tento čas nerada vzpomínám. Po 9 měsíční pauze od blogu jsem se v lednu vrátila zpět na scénu - o 6kg lehčí a o milion problémů těžší. Takže pokud to teď čtete někdo, kdo právě prochází něčím špatným, věřte, že se to zlepší. Já tomu nevěřila. Vůbec. Ale 100% se to zlepší! A to se považuji za idealistického optimistu - snažím se jednat, působit a být pozitivní. Ale v tom období to nešlo, bohužel. Prozradím, že šlo o vztah, který mě strhával dolů - neskutečně. Neviním vůbec nikoho, protože by to nebylo správné, každý máme možnost výběru. :-) Ale zkušenosti jsou k nezaplacení a za to jsem vděčná!Únor

 V únoru jsem navštívila Špindlerův mlýn a učila se jezdit na snowboardu. Jinak jsem hodně času trávila s přáteli po kavárnách a v Praze. Taky jsem si objednala bílé Vansky, což byla v té době hodně překvapující věc, jelikož v té době jsem je nosila maximálně tak na sport.

Březen

  V březnu jsem se začala aktivněji připravovat na maturitu, chodila jsem se hodně učit do knihovny, kde jsem měla na učení klid.


Duben


V dubnu 5.4 jsem slavila své devatenácté narozeniny. Také konalo první oficiální setkání Cosmobloggerek, kdy nám byla představena celá spolupráce. Tuto událost jsem málem svoji chybou zmeškala. Špatně jsem si totiž zapsala den konání akce - naštěstí jsem to zjistila úplnou náhodou (instagram) hodinu a půl před akcí. Když si představím, že bych o tuto úžasnou příležitost přišla, věřím, že můj život by byl úplně jinde. Poznala jsem díky Cosmu tolik nových úžasných lidí - přátel, získala tolik příležitostí a zkušeností a jsem za to každým dnem vděčná. Jinak opět další měsíc v učebnicích a sešitech.

Květen

V květnu jsem úspěšně odmaturovala s vyznamenáním a také se konalo mé úplně první focení do časopisu v rámci projektu s kosmetickou značkou Douglas. 

Červen

Začal měsíc přijímaček na vysokou školu,  přihlášky jsem si dala pouze do Prahy, kam jsem se nakonec i dostala. Začala jsem také aktivně sportovat - běhat 2-3x týdně a posilovat a vydržela u toho do teď

Červenec

Poprvé jsem díky kamarádovi navštívila festival Karlovy Vary. Byl to úžasný zážitek a doufám, že letos se znovu zúčastním. Dalším úžasným zážitkem bylo focení do Cosma pro Frisco kampaň, která se objevila v časopise v srpnu. Přišla i velká změna v mých vlasech. Namísto extra dlouhovlasé brunety jsem byla napůl blond s kratšími vlasy, v září již úplně blond.

Srpen

V srpnu se konal Cosmo piknik, kam byly pozvané i čtenářky Cosmobloggerek a my si tak užili krásné letní odpoledne plné jídla a zábavy. Viděla se v kavárně Monolok na akci od L´oreál s Celeste Buckingham, kterou mám moc ráda. Také jsem získala možnost navrhnout si vlastní tričko pro internetový e-shop zoot.cz, které podpořilo nadaci pro týrané ženy a děti.

Září

V září jsem se díky Cosmopolitanu dostala na pražský fashion week, kde jsem byla společně s Anet a Kačkou. Triko s mým potiskem šlo do prodeje a konečně jsem ho držela v ruce! Na konci měsíce se také konalo finále Elite model looku, kam jsem byla pozvaná díky Got2b.

Říjen

V říjnu jsem se přestěhovala do Prahy, kde teď z větší části bydlím (víkendy trávím v rodném městě). Byl to pro mě obrovský krok k samostatnosti - žít sama. A také mi začal nástup na vysokou školu. Hodně jsem začala chodit běhat do parku a přírody a zjistila, že mi to tak neskutečně zlepší den a vyčistí hlavu.

Listopad

Listopad mi přijde, že sem snad jen celý projedla :-D Hodně jsem byla se svojí sestřenečkou, chodila do práce, obnovovala šatník, abych následně utratila úplně vše, co jsem si vydělala :-D

Prosinec

A prosinec? Začala jsem točit videa na YouTube, zažila úplně nejkrásnější den v mém životě týkající se práce a získala tak motivaci usilovně pracovat na svých snech. Zakazuji si myšlenku, že něco nepůjde. Vždycky to jde. Nikdo sice neřekl, že to bude lehké, ale není to nereálné. Dále se konal event s Douglasem, naučila jsem se trochu víc vařit převážně zdravější alternativy a oslavila Vánoce se svými nejbližšími.

Takže jsem tu, 1.1.2016 plná snů, přání, vděčnosti a hrozně moc doufám, že budeme mít všichni úžasný rok! ♥ Miluju Vás všechny ♥♥♥

SHARE:

18 komentářů

 1. Nádherné shrnutí roku s dokonalými fotkami! :)
  Ps. Vše nejlepší v novém roce!
  www.catherineribbon.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Jsem ráda, že se ti článek líbí! :-))

   Vymazat
 2. Nádherné shrnutí, přeji všechno nekrásnější do nového roka, a ať se ti daří a vydrží ti motivace!

  Nikola Mills

  OdpovědětVymazat
 3. Vše nej nej do nového roku <3 Jsi KRÁSNÁ!

  www.ketyland.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. krásný článek i fotky.
  Do Nového roku přeji jen to nej a at se plní všechny tajná přání

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné shrnutí celého roku! Přeji aby nový rok byl minimálně stejně tak úspěšný, jako ten minulý!:* A moc ti to sluší, světlejší vlasy k tobě prostě jdou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju!!! Upřímně se světlejší cítím líp :D!!!

   Vymazat
 6. Milujem tvoje fotky, ale ešte viac tvoje články! :)
  sydneysleek

  OdpovědětVymazat
 7. krásné fotky a tvůj rok byl určitě super :) přeji i další úspěchy jak v blogu tak i v osobním životě :)

  Materialistické Vánoce

  OdpovědětVymazat
 8. Krásné, jsem tady po strašně dlouhé době (snad dva roky), kdy jsme se myslím sledovaly navzájem v začátcích, ale jsem v úžasu jak jsi "vyrostla" - nemyslím vyrostla jako ty, ale celé to tady a tak :) krásné!
  Shrnutí celého roku je super, moc se mi líbí. Tak všecko nejlepší do toho nového! :)

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj, nechtěla by jsi točit i nákupová videa?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám je v plánu! Snad v nejbližší době jedno ze slev! :-)

   Vymazat
 10. Moc krásný článek !! Přeji Ti do nového roku, aby byl ještě mnohem úspěšnější a šťastnější, než ten loňský :*

  OdpovědětVymazat
 11. Super shrnutí tvého celého roku:) a na té poslední fotce jsi skvělá!

  OdpovědětVymazat
 12. skvele shnruti a clanek;) At je rok 2016 jeste lepsi:)

  <a href="http://bridgeofmemories.blogspot.cz/>Bridge of Memories</a>

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig