11.1.16

My last 14 days - from my life

Krásný den, 
dnes pro Vás mám článek s několika fotkami z posledních 14 dnů. 
Většina je z mého instagramu, kde mě najdete jako @deedenisa :-)

Zdravé ovesné palačinky s jahodami = ideální snídaně, já jsem absolutní pancake lover a vymýšlím si tak různé zdravé recepty, které jsou od toho klasického receptu s normální moukou úplně stejně výborné a k tomu bez výčitekposlední dobou si užívám nošení různě (netypicky) vyčesaných  vlasůS mým kamarádem jsme se šli poslední den v roce proběhnout do lesa a tenhle výhled prostě za to stál! Zima byla neskutečná, i když to tak nevypadá.


Václavské náměstí


Vánoční dárek od Douglasu <3 

čaj, postel a odpočinek před silvestrovskou párty


Když nemám ráno chuť moc jíst, ideální snídaně je smoothie - toto je udělané z banánu, jahod, malin a jablka. 


Dárek od Cosmopolitanu <3Mám asi tak milion nápadů na nové články a videa, takže jsem je konečně sepsala, abych na žádný nezapomněla. Teď jen najít čas a okolnosti na vytvoření všeho, co jsem sepsala :-D Vzhledem k tomu, že je zkouškové, tak se cítím provinile dělat vše kromě učení (ale na potvoru mi to nevychází). 


Taková ta chvilka v zápalu motivace, kterou jsem sdílela na facebooku. Protože člověku občas trvá uvědomit si, co chce a na čem pracovat. K této fotce jen opíšu text, který jsem spolu s ní sdílela na instagramu: '' I will do my best to make my dreams come true. Because I can. Because I want. With all my heart."


život je občas plný překvapení :-D


SHARE:

6 komentářů

Blogger Template by pipdig