5.1.16

Co nosím ve své kabelce? / What is in my bag?

Krásný den,
dnes mám pro Vás jednu upgrade verzi toho, co je v mé kabelce. Podobný článek jsem tak před půl rokem psala, ale obsah se mírně změnil a já Vám na toto téma natočila i video, které najdete v dnešním článku. :-)
1. Nejdůležitější je určitě telefon bez kterého nedám ani ránu. Ano, je to sice hrozné, ale bohužel v dnešní době by bylo těžké se bez něho obejít. V mobilu mám vlastně celý svůj život, když to přeženu - e-mail, kontakty, aplikaci na běh, budík, rádio, sociální média, foťák, editory, různé health aplikace - znáte to, vše během dne prostě využívám a potřebuji. Další nejvíc potřebnou věcí je peněženka. Já mám tuto béžovou Marc Jacobs, mám ji už téměř rok a zbožňuji ji.
Poslední dobou s sebou také tahám sluchátka, jelikož, co si budeme povídat, život ve velkoměstě s sebou přináší určité nepříjemné situace jako je přeplněné MHD, kde Vám hudba trochu zkrátí nekonečné modlení se, aby jste už dojeli k cílovému místu a ty dveře se prostě otevřely - já to tak alespoň mám, jelikož nemám ráda, když se na mě lepí milion cizích lidí. Navíc tyto zlatá Happy plugs sluchátka jsem dostala zdarma díky tomu, že jsem na instagram dala fotku kabelu na iPhone právě od značky Happy Plugs a k fotce přidala hashtag #happyplugs. Takže to zkuste taky, třeba budete mít štěstí :-)

Další potřebnou věcí je nabíječka a i externí nabíječka. Momentálně mám tuto stříbrnou, která má nabít telefon až 5x, je sice trochu větší a těžší, ale můžete z ní klidně nabíjet dva telefony najednou a to je docela super ne? :-)

Vždycky s sebou mám i klíče - to asi nijak nemusím vysvětlovat :-D. Důležité abych se měla jak dostat domů :-D Vždycky jsem na nich měla milion přívěšků z různých zahraničních destinací, ale byly už tak těžké, že jsem je musela sundat a nechat jen minimum.

Diář. Ten jsem se poslední dobou naučila používat. Na letošní rok jsem si pořídila klasický černý Moleskine, jelikož mi vyhovuje jeho obsah a má takové to měsíční preview, které je těžké sehnat. Na vzhled sice ničím zajímavý není a upřímně bych ho brala víc třeba v barvě peněženky, takže ho možná vylepším nějakým DIY.

Kosmetická taštička - nechybí korektor, pudr, balzám na rty + něco barevného na rty, krém na ruce a mini voňavka. Nikdy nezapomínám na hřeben - mám tento zlatý Tangle Teezer. Hřeben je něco jako druhý mobil - nedovedu bez něj vyjít z domu :-D


Co máte vy ve vaší kabelce? Shodují se některé věci s těmi mými? 
SHARE:

6 komentářů

 1. Já v ní mám občas pěknej binec :D slušně řečeno! V podstatě mám podobnej obsah jako ty, akorát kosmetickou taštičku moc často netahám:) moc fajn článek!:)

  OdpovědětVymazat
 2. pěkně zpracovaný článek :)) mám to v kabelce cca stejné :))

  Style Solution - fashion blog

  OdpovědětVymazat
 3. Ty základní věci mám stejné, dokonce i kosmetiku :D Máslo od Astoru tam občas ráno hodím a pak ho tahám týden :D A TT mám taky, ale ne v té cestovní verzi, tak tahám klasický a taky to jde, štětiny jsem si nezničila :) Na tento článek se chystám už asi rok a furt se k tomu nemůžu dokopat :D

  OdpovědětVymazat
 4. V kabelové mám dost podobnych věci. S tím hřebenem to mám stejne, nedám bez nej ránu a kolikrát nosím i dva, jeden velký v kabelové a druhy nějaký maličký v kapse u bundy.... Někdy si říkám ze jsem asi blázen :D

  OdpovědětVymazat
 5. Obdivuju lidi, co mají v kabelce systém a relativně pořádek :D.. Já tam tahám prostě všechno, na jedný hromadě...a bez čeho teda nevycházím - knížka a mobil :D. Jinak ten zlatej tangle je naprosto úžasnej..stejně tak peněženka <3

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig