30.12.15

New Year´s Eve make-up

Krásný den!
Jestli se zítra chystáte na nějakou silvestrovskou párty a ještě nevíte, jak se nalíčit, může vám dnešní článek sloužit jako inspirace. Já osobně budu trávit Silvestra s přáteli ve městě a právě tohle líčení budu mít na sobě. Je hodně třpytivé - což je na tento večer ideální.
Pokud nemáte v lásce (nebo vám nesluší) barvy jako je burgundy či fialová, ten samý princip líčení můžete použít i s jinými odstíny - stačí vám k tomu 3 stíny odstupňované dle světlosti/ tmavosti. 


Jak tedy tohoto líčení dosáhnout?

1. Pokud čtete mé beauty články, svůj make-up v základě neměním - takže pořád používám tekutý makeup Anti-blemish solution od Clinique, nedokonalosti zakryji svým oblíbeným drogérkovým korektorem Affinitone od Maybelline a T-tónu přepudruji Douglas matujícím pudrem.

2. Důležitým krokem líčení je konturování. Je to takové to EXTRA, které je sice nepotřebné, ale dokáže zázraky.

Tady přesně můžete vidět, kam aplikuji rozjasňovač a kam bronzer (=čelo, strany nosu, lícní kosti a pod čelist). Vše krásně zapracuji do pleti a přidám Nars burgundy tvářenku.


3. Přesouváme se k obočí. Já ho nosím denně výraznější a používám paletku Browzings v odstínu medium od Benefitu. Paletka obsahuje vosk, které obočí zafixuje a hnědý stín. Vydrží opravdu celý den i noc, ale přijde mi, že bych snesla jiný (světlejší) odstín. I tak je to super pomocník. Obočí nijak nepřetvarovávám, ale držím se svého přirozeného tvaru a jen zvýrazňuji.

4. Jdeme na oči! Protože chceme, aby stíny držely, co nejdéle, je dobré použít primer.

Paletka Too Faced Joy to the girls

Jako úplně první krok jsem použila béžový odstín Snow Angel do vnitřního koutku oka - oči tím otevřete a rozjasníte. Do záhybů víčka jsem aplikovala středně fialový stín Mulberry a rozpracovala do vytracena nad kost.


 Dále jsem na střed víčka aplikovala pěnové třpytivé stíny od Douglasu. Ty si nemůžu vynachválit, protože se nádherně roztírají a pak za pár minut úplně na očích zaschnou, takže se vůbec nemusíte bát, že by se slily.

Z paletky jsem vzala nejtmavší fialový odstín Sugar Plum a aplikovala jsem ho do vnějšího koutku oka a také na linii spodních řas z 1/3.Na závěr jsem ještě do vnějšího záhybu dala černý stín z té samé paletky.Pak už jen tekutá linka a řasenka.

Na rty jsem zvolila tuto šikovnou rtěnko/balzámo/lesk - čili 3 v jednom.  :-D Mám ho od babičky k Vánocům a je děsně super! Má dlouhou výdrž a je moc příjemný na rtech. Odstín je 012.

krémové stíny Douglas a Astor rtěnka odstín 012Tak jak se Vám celý look líbí? Jak budete slavit Silvestra vy?

SHARE:

2 komentáře

  1. Moc krásný článek ^-^ líbí se mi, jak si s tím vždycky vyhraješ :) jinak si užij Silvestr ^-^ Cappuccino Lover

    OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig