21.12.15

From my life - more

Poslední týden byl poměrně hektický, i když jsem se vážně snažila najít si čas na blog, nestíhala jsem psát příspěvky až tak frekventovaně, tak snad mi to odpustíte, jelikož vám to v následujících dnech pořádně vynahradím! I tak byla návštěvnost skvělá a moc moc moc děkuju!!! Jste nejlepší!
Proč byl můj předešlý týden tak nabitý? Převážně škola. Ne, nechci to všechno na ní svádět, ale přece jen jsem měla v jednom týdnu 3 testy a jednu semestrální práci. Zároveň jsem si splnila obrovský sen a prožila tak jeden z nejlepších dnů (pokud ne nejlepší vůbec) v mém životě a absolutně mi to utvrdilo, že v co věřím, je správné. Znáte to, stačí někdy menší motivace (někdy velká) a ta vás nakopne k tomu, abyste si šli za svým snem o něco více a pracovali na sobě tvrději a usilovněji. Pro každého je to něco jiného a každý to máme nastavené jinak. O svých největších snech jsem nemluvila s nikým. Víte proč? Jsem příliš hrdá na to, abych si pak veřejně přiznala neúspěch. Teď jsem naprosto upřímná. Mám strach, že něco nepůjde. Poslední dobou si ale uvědomuji, že hodně věcí nejde na první pokus a musíme prostě zkoušet a zkoušet. I když to bude stát určitá zklamání, každým krůčkem jsme k něčemu blíž a blíž. A tak pár nejbližších se dozvědělo něco, co bych strašně ráda dělala v budoucnu a bála se to říct nahlas. A já si uvědomila, že mám na to, to dokázat. Nebude to lehké, ale třeba se to povede. Uvidíme. Mám toho tolik, co bych chtěla napsat, ale nechci, aby to tu vypadalo jako deníček. Přece jen trocha soukromí neuškodí. Tento rok se toho tak moc událo - moc moc špatných věcí a moc moc skvělých věcí, nejlepších věcí. Možná víc prozradím v posledním článku letošního roku.

Teď jsem absolutně mimo příspěvek, i když na jednu stranu - je to from my life, fotky nebo více psaní, stále to spadá pod jednu kategorii. Přece jen malá poznámka k fotkám: jsou z posledních 14 dnů, takže takhle nějak probíhaly.
P.S. Pokud máte po přečtení článku hlad, moc se omlouvám. Zase je tu milion fotek jídla.

SHARE:

8 komentářů

 1. Sice jsem po obědě, ale ty makrónky jako desert bych si dala! :D jinak ty pocity, co popisuješ na začátku.. to úplně znám ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to jsem ráda, že nejsem sama s tímhle náhledem :-))

   Vymazat
 2. Skvělé fotky, máš tak krásný vlasy!!:) a ty lívance mě dostaly, mňaaam!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuju! Jsou naprosto zdravé - z banánů a vajíčka :-))

   Vymazat
 3. Krásne fotky a tie svietniky na prvej foto sú úžasné :)

  NITA

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig