5.12.15

Christmas wishlist

Krásný sobotní den!
Rozhodla jsem se s Vámi sdílet seznam svých vánočních přání! Rozhodně to neberte jako nutné MUSTHAVES -  bez všech věcí klidně zvládnu žít, ale vůbec se nebudu zlobit, když nějakou věc najdu pod stromečkem! :-)) :-D


xmas

Černá kabelka Michael Kors se zlatými detaily. Sice mi přijde, že tato kabelka už maličko ztratila originalitu, jelikož je rozšířená všude a poměrně oblíbená. Já se nedivím - milion přihrádek, super tvar a velikost! Na každodenní tahání ideální! Já ji potřebuji hlavně do školy - vejde se do ní notebook, milion A4.

iPhone 6s - můj telefon už by si po 3 letech zasloužil vyměnit - přežil milion pádů a bohužel v něm mám vodu (ne svojí chybou), která je vidět na displeji.

Marc Jacobs Decadence - zamilovala jsem se. V Sephoře mi paní vhodila k nákupu do tašky tester a já byla překvapená, jak je vůně úžasná! Je sladká (a ty já můžu) a docela kořeněná.

Clinique kosmetika - konkrétně Clinique moisture surge = hydratační gelový krém, který je úžasně příjemný na pleti a netvoří mastný film. Dále pak čistící pěnu na problematickou pleť a pleťovou vodu.

Žehlička na vlasy

Jaké jsou vaše přání? Shodují se třeba nějaké s těmi mými?


SHARE:

9 komentářů

 1. Krásný wishlist, přeji ti ať tyto věci pod stromečkem najdeš :)

  Christmas Giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý wishlist! Kabelku od MK a žehličku na vlasy si přeji také. :) A iPhone 6s bych taktéž uvítala, ale to je o něco méně reálné přání. :) Jinak si přeju třeba epilátor, kabátek, ponožky nebo župan. :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovědětVymazat
 3. Hezký wishlist, já mám na svém také žehličku na vlasy :))

  Nela z Beauty Charm

  OdpovědětVymazat
 4. Parfém od MJ by se mi hodil taky, ten flakonek je boží! A telefon sice nepotřebuju, ale neříkám, že by mě nepotěšil :D Super wishlist:)

  OdpovědětVymazat
 5. Kosmetika Clinique je skvělá, tuhle malou sadu mám a můžu jedině doporučit .)) Hezký wishlist!

  OdpovědětVymazat
 6. wishlist je moc pěkný moc ti přeju, aby si alespon polovinu našla pod stromečkem,nb dostala peníze a něco z toho si koupila, jsou to supr věci, pokud úspěšně odmaturuji pořídím si taky nějakou lepší kabelku.
  akorát (snad se nebudeš zlobit), pokud máš ted iphone, a řekneš si, že po 3 letech potřebuje vyměnit, přijde mi to jako, že si nevážíš věcí, chápu mobil spadnout může, ale pokud mám mobil za více jak 10 tisíc tak se k tomu snažím chovat co nejlépe, / netuším jestli si ho dostala, výhrala či koupila sama, jen dle mého názoru prostě Iphone není mobil na 2-3 roky, kupuje se právě kvůli výdrži a iosu /nevím jak se to píše :/
  Já osobně iphone nemám mám huawei kt mě vyšel na necelých 5 tisíc, a v tomto případě to není závist kdyby někdo chtěl namítat, s platem kt jsem měla před zářím jsem si ho dovolit mohla, ale měla jsem jiné výdaje /školné, dovolená, jízdné../ kamarádka má 5s a pečuje o to jako o mimino a má strach, aby ji nespadl a neprasklo sklo.
  Neznám tě a nemohu soudit, reaguju jen na to co si napsala, že potřebuje vyměnit po 3 letech. Snad se nezlobíš, tvé články mám fakt ráda..

  OdpovědětVymazat
 7. Vůbec se nezlobím, asi to špatně vyznělo, jak jsem to napsala :-) samozřejmě nový telefon není nutností, jak jsem psala, nic rozhodně z věcí nepotřebuji a bez všeho zvládnu žít. Tři roky mi přijde docela optimální doba na výměnu, například vzhledem k tomu, že lidé mění telefon i za rok (ještě když ten starý se prodá). Nejsem rozhodně ten typ člověka, co si pořídí nový mobil, jakmile vyjde další typ na trh (ale i takové lidi neodsuzuji, když chtějí a mají možnosti, proč ne). Komu telefon někdy nespadl? Drobné otlouknutí je normální a ničemu nevadí, ale ta voda v displeji už je horší (tu jsem ovlivnit nemohla a to si na něj pozor dávám). Telefon není nutnost a klidně budu s tímhle další roky, ale neříkám, že by mě nový nepotěšil :-) hlavně třeba kvalita fotek je znát :-) Omlouvám se, jestli to vyznělo jinak :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jen trošičku, ale to je to tím, že je to psaný text a někdy to holt člověk nenapíše tak jak to myslí, i já nevidím na výměně telefonu nic třeba i každý rok, ale jsem toho názoru, že dospělý člověk by si na něj měl vydělat sám /at už prací, blogem, youtubem/nb půlku si zaplatit. prostě jen netahat peníze z rodičů, uvedu příklad bývalý spolužák mé sestry dostává zhruba každý rok nový telefon /nejnovější samsung, pak iphone5 a pak iphone6/ a to se pak divím, když se dozvím, že s tím telefonem hrál ve třídě fotbal :D takže asi tak jsem to myslela :)

   Vymazat

Blogger Template by pipdig