27.10.15

Today

Krásný den!
Můj dnešní den je od rána poměrně produktivní, až se sama sobě divím. Ráno jsem si přivstala a šla běhat ven! Možná někteří z mého instagramu (deedenisa) víte, že už přes půl roku cvičím. Snažím se tak dvakrát až třikrát týdně a neskutečně mě to baví. Nemám za cíl být fitness člověk, ale prostě se chci udržet v kondici a také miluji ten pocit po cvičení (endorfiny). Většinou cvičím večer, kdy mám nejvíc energie, pro to to byla po ránu velká výzva! V úterý mám totiž jen jednu hodinu školy a ještě k tomu dlouho odpoledne, nemusím tedy brzo vstávat (pokud nemusím).
Po snídani jsem se pak sešla s Luckou, se kterou jsme strávili super odpoledne na designbloku! Byla jsem tam úplně poprvé, ale o tom až příště! Daly jsme si výborný pozdní oběd v Le Burger na Smíchově. Teď už se pomalu začínám (no spíš rychle - mám asi 20 minut) na koncert do O2 Arény.
Moc se omlouvám za to, že jsem článek vydala až takhle po 4 denní pauze. Důvodů je několik: cítila jsem se bez inspirace a nechtělo se mi přidávat jen tak o ničem. Druhým důvodem je, že mám půlku věcí v Praze a půlku doma a vždycky k napsaní článků potřebuji to, co nemám zrovna u sebe. Příští týden mi startují písemné testy, tak se snažím ve volnu učit. Snad to chápete a nezlobíte se (jako bolestné tu je spousta fotek v článku :-))
Mějte se nádherně :-)


shoes - casnaboty
pants, pullover - Zara
bag - Michael Kors
SHARE:

6 komentářů

 1. Miluju burgundyyyy

  OdpovědětVymazat
 2. veľmi pekný outfit, páčia sa mi nohavice :)

  http://nicolland.blogspot.co.at

  OdpovědětVymazat
 3. Zdravím, odkud je ten kabát? Vypadá skvěle!

  OdpovědětVymazat
 4. Pekný pohodlný outfit :) Kabátik je super, ten detail na ramenách sa mi veľmi páči :)

  NITA

  OdpovědětVymazat
 5. .. cvičenie je super, tak môžeš pridať aj nejaké športové outfity nabudúce ;-)

  keelifestyle.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig