4.10.15

My t-shirt on Zoot

Navrhnout si vlastní tričko díky Cosmopolitanu a Zootu. Když jsem si v půl jedné ráno přečetla e-mail s touto informací, nemohla jsem tomu uvěřit. Důkazem toho je i fakt, že jsem celou noc až do šesti nemohla usnout ( jedna velká rada - nečtěte maily než jdete spát). Celková myšlenka se mi neskutečně líbila - výtěžek z prodeje jde totiž na nadaci, a mně už v hlavě běžely nápady na potisk, i když jsem zatím měla ohledně tohoto projektu jen malé množství informací.
Po schůzce s šéfredaktorkou Cosmopolitu Sabrinou Karasovou a týmem Zootu jsem se dozvěděla téma: ,,I love fashion.´´ Vybíralo se něco optimistického. Jedná se totiž o finanční podporu týraných žen a dětí, kterou zprostředkovává organizace Rosa. K tomuto tématu patří nejen fyzické násilí, ale i psychické - ve verbální formě (manipulace, atd.). Oběti psychické formy si často ani neuvědomují, že jsou právě součástí domácího násilí. Přece jen fyzické je viditelné na pohled. Oba typy mají stejnou váhu a proto si myslím, že je důležité tyto lidi podpořit. Jedná se o začarovaný kruh a pro většinu lidí je těžké, najít cestu ven.
Proč zrovna nápis Oh no! ANOTHER MUSTHAVE! ? Inspirovaly mně k tomu lodičky, o kterých jsem vám psala článek tady. Asi to všichni známe, ať už jde o jakoukoliv věc - jdete jen tak nevinně do obchodu, bez jakýchkoliv postranních úmyslů něco si koupit. Prostě jen krátíte čas, hledáte dárek pro někoho, nebo jen tak brouzdáte. Prostě normálka. Najednou to vidíte - věc kterou nutně potřebujete. Ale vážně nutně. Většinou se mi tohle stává, když opravdu nechci utrácet. Za to když jdu cíleně nakupovat, neseženu nikdy nic moc. Máte to taky tak?
Triko si můžete koupit TADY! Budu moc ráda, pokud mi pak pošlete fotku, nebo ji na instagramu označíte hashtagem #fashionbydee

Jak se vám triko líbí? :-)

SHARE:

15 komentářů

 1. tričko jsem ti už komentovala (nejbožejší), ale co ta rtěnka? no konečně!! mega top!

  OdpovědětVymazat
 2. beautiful!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Super nápad a nápis se mi vážně líbí, něco takového bych měla nosit denně, aby okolí pochopilo, proč pořád něco chci :D

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto pravdivý nápis :) Triko je super.

  OdpovědětVymazat
 5. ja ho jednoducho nemôžem vlastniť, pretože by som sa úplne prezradila, že som to celá ja, pretože ma úplne vystihuje :D.
  ale krásne je a tebe nesmierne pristane!!! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovědětVymazat
 6. Pěkné! Mě ale přijde takové "jednoduché". Prostě že ty jsi nádherná, takže je jedno, jestli si bereš výrazné nebo jednoduché věci. :D Ale mě by jakože moc neslušelo. :D
  www.catherineribbon.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Tak to je skvely! Libi se mi prave ta jednoduchost ale k tomu i originalnost :) potisk ted leti a tenhle je vtipnej a trefnej :))

  OdpovědětVymazat
 8. Mám to úplně stejně :D Jinak tričko je skvělé a moc se mi líbí rtěnka, sluší ti!!

  OdpovědětVymazat
 9. tričko vyzerá skvelo :)

  http://fashion-and-beauty-diary.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 10. Skvělé triko, jsi krásně namalovaná!

  OdpovědětVymazat
 11. Krásné tričko, obdivovala jsem tě v Cosmopolitanu :)) sluší ti to!

  www.stylesolution.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Tričko se mi moc líbí, pokukovala jsme i po ostatních blogerkach, tkere tvorily:-) jeste se rozhodnu ktere poridim! Tobe to opet moc na fotkach slusi :-)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig