12.10.15

Miluju výzvy + soutěž o Aussie produkty a zážitek

Také milujete výzvy? Jsem si jistá, že každý z vás už stál před něčím neobvyklým a trochu bláznivým. Samozřejmě pro každého je výzvou něco jiného a co je pro někoho denní brnkačka, pro druhé může být tvrdý oříšek. Limity si nastavujeme sami. 
Ve spolupráci s Cosmopolitanem jsem se stala součástí projektu Aussie právě na téma  Miluju výzvy! K tomuto projektu se pojí i moc zajímavá soutěž právě pro vás! K otestování jsem dostala 3 produkty značky Aussie řady Repair Miracle, na které budu brzo psát recenzi! I vy můžete získat Aussie voňavý balíček - rozdává se jich na otestování celkem 100, plus se bude 3x rozdávat jeden zážitek na celý život - simulovaný let v airbusu! Jak se soutěže zúčastnit? Stačí kliknout TADY a přihlásit se do registrace! Navíc dole na těch samých stránkách probíhá soutěž koláží, budu moc ráda, pokud podpoříte zrovna tu moji a dáte mi tak možnost také vyhrát simulovaný let v airbusu! 

A jaké jsou výzvy, kterým jsem já čelila? Vytvořila jsem pro vás jednu koláž z fotek, které mé vlastní výzvy představují!

moji koláž můžete podpořit dole na stránce TADY
1. Desetidenní cesta - od Amsterdamu po Orkneje, nejsevernější části Skotska, až do Londýna. Nejdřív se mi vůbec nikam jet nechtělo. Přece jen představa malinkého autobusu, kde strávíme tolik času, se mi nelíbila. Vlastně jsem se trochu i bála. Nikdy předtím jsem žádnou dobrodružnou dovolenou nepodnikla. Dlouho jsem se rozmýšlela, až jsem podlehla přemlouvání od mé sestry. Do teď to považuji za nejlepší zážitek vůbec, na který budu do konce života vzpomínat. Nejkrásnější vzpomínky mám na východ slunce na širokém moři po probuzení se na lodi, nekonečnou písečnou pláž a na městečko Dunkeld, což je nejnádhernější místo vůbec. Má neskutečnou atmosféru a cítila jsem se tam tak nějak extra šťastně. Jen tak. Proto jsem se naučila nemít předsudky a raději zkoušet. Představa většinou bývá rozdílná od skutečnosti. O tomto výletu bych se mohla rozepsat na hodiny, ale asi by spíš vznikla kniha. Článek s nějakými fotkami z tohoto zážitku je TADY.

2. Mé vlasy jsou každodenní výzvou. Například když prší a nemáte deštník (zrovna když se chystáte na párty) a natočení vlasů vám zabralo asi tak celý den? Jediný otevřený obchod byla trafika na vlakovém nádraží. Mé vlasy zachránila igelitka - aneb nový antidešťový trend. Poslední větší vlasovou výzvou byla změna z přírodní brunety na blond. Už od mala jsem chtěla zkusit mít světlejší vlasy - odvahu jsem měla maximálně tam na šampóny a masky pro blondýny, což vám opravdu tmavou barvu nezmění (ano, naivně jsem doufala, že změní.)

3.Vytvořit vlastní tričko. I tohle se pro mě stalo velkou výzvou. Od dětství jsem chodila do umělecké školy ( asi tak 12 let jako kroužek), ale vytvořit si vlastní triko, které půjde do prodeje? To byla výzva. Jak na to? Co za nápad? Navíc jsme na to neměli až tak moc času (celkově 5 dní)!

4. Být psem. Ano, čtete správně. Konkrétně mě tahle výzva potkala na vlastním maturitním plesu, kde jsem byla na půlnočním překvapení za psa (někteří si mysleli, že to byla kočička...ehmm, nebyla!). K tomuto se pojí i jiné události. Konkrétně účast na různých castinzích do seriálů, filmu a podobně, které jsou pro mě vždy velkou výzvou a vždy se snažím překonat samu sebe!

Co byla vaše největší výzva? Jaké jsou vaše aktuální výzvy?

SHARE:

5 komentářů

 1. Wow parádní článek moc bych ti výhru přála :) urřitě se sama zapojím a hlas ti dám!

  OdpovědětVymazat
 2. Být dlažební kostkou? :D :*

  OdpovědětVymazat
 3. Krásny článok, verím že to vyhráš!!♥ .. držím palčeky!

  Krásny deň!
  XOXO

  http://nikolaknazikova.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig