31.10.15

Happiness in a little box

Krásný den!
Dnes bych se s vámi chtěla podělit o malou radost, která mi přišla v úžasně roztomilém balení! Konkrétně se jedná o sadu tří jednoduchých náhrdelníků (najdete TADY), které se mi skvěle hodí k zlatému kroužku, který vůbec nesundavám! Myslím, že je to i skvělý tip na dárek, který potěší.
Je z internetového e-shopu Happiness Boutique, kde najdete spoustu šperků - pokud zrovna nejste na minimalistické, jsou zde například i masivní náhrdelníky nebo náušnice - moderní design, krásné zpracování. Musím říct, že kvalita šperků je opravdu super a za dobré ceny. Navíc poštovné je zdarma! Na jejich stránkách se dokonce můžete zúčastnit giveaway o náhrdelník (momentálně se hraje o perlový) - více info ZDE.
Jste více na minimalistické náhrdelníky, nebo spíš na ty výrazné?

Hello everyone!
Today I would love to share with you something special hidden in a little box of happiness. It is a set of three different minimalistic necklaces (you can find it HERE). It was so amazingly packed in such a beautiful box - just take a look at the pictures. I think it would be a great tip for a present. 
The necklace is from an e-shop called Happiness Boutique. There are many many jewellery in here - if you do not like minimalistic ones, you can find there many masive necklaces (HERE) or earrings (HERE).
The quality is really great so is the material. And the best thing? The shipping is for free! You can also enter a giveaway on their site and win a pearl necklace - for more info click here.
Do you prefer minimalistic necklaces or the big ones?
SHARE:

4 komentáře

 1. Ty jsou nádherné! Moc se mi líbí a tobě sluší :)

  Chapter #10 of 2015

  OdpovědětVymazat
 2. wow, nádherné! už asi vím, co bude jeden z dárků, co budu chtít pod stromeček :D

  OdpovědětVymazat
 3. Jee ty vypadají skvělee!:))

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem raději na ty masivnější, ale ten tvůj náhrdelník je taky úžasný:)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig