26.9.15

Wishlist for fall

Krásný den,
dnes pro vás mám svůj seznam přání, které tak nějak potřebuji=chci. Znáte to. Jinak mi tento týden začala škola a já ještě nejsem přestěhovaná v Praze, takže jezdit 90km denně mi maličko bere energii (hlavně po 4 měsících volna bez školy). Ale příští týden by se vše už mělo ustálit a budu si moci vytvořit plán. Tohle je věta, kterou nejspíš píšu poprvé. Jsem zásadně spontánní člověk a nerada plánuji. Vážně hrozně nerada. Teď se to budu muset ale naučit a čas si více zorganizovat. Jakt to máte vy?
Fall wishlist

1. Tenisky v burgundové barvě. Já a tenisky, to je kapitola sama o sobě (pokud nevíte, vysvětlím krátce - najít nějaké, ve kterých si nepřipadám blbě, je bojový úkol). Snesu slip-ony a také některé druhy tenisek. Zalíbily se mi tyto od Michaela Korse, ale nevím, jestli poměr cena - využití, je dostačující. Přece jen bych více využila jiné.
2. Velká černá kabelka a podmínkou - zlaté detaily. Potřebuji ji hlavně do školy. Hodila by se mi i jedna v menší verzi.
3. Kvalitní černé triko. K tomu asi není, co dodávat. Klasika, se kterou se dá kouzlit.
4. Lashgasm od Too Faced. Nejoblíbenější řasenka. Tak nutně ji nepotřebuji, ale víte co, hodila by se.
5. Začátek školy si žádá novou výbavu. Hledám i nový diář a nemůžu najít žádný design, který by se mi líbil. Nebo snad víte někdo o nějakém krásném papírnictví? Našla jsem krásné na americké papersource.com, ale neposílají do Evropy.
6. Sally Hansen gelové laky. Červený a zlatý odstín. Mám jeden nude a opravdu drží lépe, než klasické laky. A nejlepší je, že se odstraní klasickým odlakovačem.
7. Černé boots Topshop. Nutnost. Prostě fakt.
8. Urban Decay tužka na oči odstín Naked2. Oběhla jsem několik Sephor, abych sehnala tento odstín. Zatím ho bohužel nikde neměli. Je to úžasná barva ideální na podzim.

Co vaše přání? :-)
SHARE:

6 komentářů

 1. Na papersource jsem taky vzdycky koukala a hrozně mě mrzí, že neposílají k nám :( taky sháním kvalitní diář a zatím nic :( takže, kdyby si něco objevila, budu ráda za tip :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkný wishlist :) na blogu ho mám už od minulého týdne :) moc se mi líbí ty tenisky, ale být tebou, neinvestuji do nich tolik peněz, ale koupím je u Bati :) mají podobné a kvalita super. Přece jen to není nadčasový kousek :)

  Zvu tě na Dior giveaway :)
  www.stylesolution.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Nějaký pěkný diář bych taky potřebovala, ale asi zase skončím u Moleskine :)
  HAUTE BASICS

  OdpovědětVymazat
 4. Botky z Topshopu vypadají nádherně! Asi se tam po nich budu muset podívat :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 5. 1 a 2 Ach ouvej! Ano, i to by se mi moc moc líbilo =))
  InHotBlog

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig