11.9.15

MBPFW - Sunday

Krásný den,
dnes mám pro vás ještě jeden článek z fashion weekendu. Konkrétně neděli. Přehlídky jsem vám bohužel nefotila, protože jsem si vzala špatný objektiv a na rozdíl od sobotního dnu, kdy se přehlídky konaly v prostoru rozlehlého skateparku, jsme byli v ZIBĚ na Příkopech a všechno jsme měli blíž. 
Musím říct, že tento víkend pro mě byl neuvěřitelným zážitkem a jsem opravdu vděčná, že jsem měla možnost přehlídky navštívit. Konkrétně jsem navštívila ten den tři - ODIVI/ Moniku Drápalovou, PIETRO FILIPI, a přehlídku mladých britských návrhářů.
Na sebe jsem si vzala khaki saténové šaty, které miluji, akorát mají jednu velikou nevýhodu - neskutečně se mačkají. Přes ně jsem vzala khaki vestu pošitou flitry a korálky, kterou jsem kupovala už minulý rok ve slevách (pšttt! Stále je to ten nejlepší kousek ze slev, který se mi kdy podařilo ze slev ulovit :-)). Zvolila jsem barevné psaníčko na rozzáření outfitu. Trochu jsem si vyhrála s vlasy a vytvořila messy look, na který bude spolu s líčením ještě tutoriál. Takže se těšte na příští článek! :-))
Jak se vám líbí outfit, který jsem zvolila?
Za fotky děkuji Kačce :-)) :-*

SHARE:

7 komentářů

 1. pekný outfit...strašne sa mi páčia topánky a tvoje vlasy :)

  http://fashion-and-beauty-diary.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Strašně moc hezky si to sladila dohromady ^-^

  OdpovědětVymazat
 3. Jůůů :) Moc ti to sluší, jako vždy. Zvu na give away :) Měj se hezky <3

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný fotky, moc ti to na nich sluší :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 5. Už z fotek je vidět,že jsi vážně pozitivní člověk a to jim dodá vždy ono kouzlo. :) Moc ti to sluší a vesta je top :)

  OdpovědětVymazat
 6. super outfit, hrozně se mi líbí k tomu ty boty :) a na té druhé fotce jste úplně dokonalé :)

  Puntíkatý blog - dnes nosím

  OdpovědětVymazat
 7. Skvelý outfit a krásna kabelka. Dúfam, že aj mne sa niekedy podarí ísť na nejakú prehliadku. Veľmi by som to chcela zažiť :)

  http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig