18.8.15

Love at first sight and forever

Pětkrát jsem se na ně šla podívat. Pětkrát jsem si je zkusila. Láska na celý život a na první pohled, co vám budu namlouvat. Přece jen jsem je čtyřikrát v Zaře opustila. Nebyla jsem si jistá, jestli pro ně za tu cenu najdu využití. Od října budu bydlet v Praze a fakt je, že kostkované chodníky nejsou zrovna pro tento typ bot ideální.
Přesto jsem nakonec neodolala. Po bezesných nocích a několika probrečených dní jsem se pro ně vydala (teď to samozřejmě berte s nadsázkou). Opravdu mi to nedalo a já jsem si v hlavě vytvořila asi deset odůvodnění, proč si je koupit. Například místo celkové ceny (2000 Kč - což je podle mě trochu dost, když ani nejsou kožené) si říkám, že mam boty dvě = dvě věci -  tudíž jedna za tisícovku. No nezní to hned lépe? ( :-D) Navíc se mi moje oblíbené černé lodičky, které jsem nosila téměř pořád někam na akce a na večer, rozbily. A to už je super výmluva ne? Když ještě opomenu ten hlavní důvod, který je prostý: tyhle boty nemají chybu a jsou úplně podle mých vysněných představ.Vážně můžu takhle milovat boty?
Tak co na ně říkáte? Divíte se mi? :-D :-))


SHARE:

7 komentářů

 1. Jsou skvělé, takže se Ti vůbec nedivím! Na noze vypadají božsky, stejně jako fotky, které jsou perfektní, vypadají opravdu jak reklama na vysněné boty.
  CHIC Adriana

  OdpovědětVymazat
 2. Fotky i článek uplně pecka :D <3

  OdpovědětVymazat
 3. Jou nádherný, na noze vypadají úžasně, ale 2000 bych za ně nedala :D Když si představím, že bych v práci musela strávit skoro 30 hodin, tak bych je zase hezky dala do regálu a nechala si zdát :D
  HollyChicc

  OdpovědětVymazat
 4. Jsou úžasné! Takže Ti přeji, aby ses s nima v Praze nepolámala, je to tam na takové boty náročné :P

  OdpovědětVymazat
 5. bože ty jsou krásný :)!!!

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig