13.8.15

Event s Celeste

 Když mi Kačka nabídla (její blog najdete TADY), abych se s ní zúčastnila jednoho eventu od L´oreal, nerozmýšlela jsem se moc dlouho. Nejen že Kate je prostě můj člověk a je skvělá, ale také hlavním cílem akce bylo setkání s Celeste Buckingham, kterou mám neskutečně ráda. Nejsem sice ten typ aktivního fanouška, který musí navštěvovat všechny koncerty, má všude plakáty a sbírá podpisy i fotky. Spíš si ráda poslechnu její písničky a i jako člověk mi vždycky byla sympatická. Celeste se právě stala tváří pro tuto kosmetickou značku a my měli tak možnost poznat ji trochu blíž!
Celá akce probíhala v prostoru pražské kavárny MonOlok. Je tam velice příjemné prostředí a určitě to není moje poslední návštěva. Osobně preferuji tyhle útulné kavárničky víc než klasické nápojové řetězce. Navíc MonOlok má i dvůr, kam si můžete sednout a relaxovat (například s knihou, kterou si tam můžete zapůjčit).
S Celeste jsme strávili nějakou dobu a mohli jsme se jí ptát na jakékoliv otázky. Ještě víc se mi potvrdilo, jak skvělý člověk je. Co jsem opravdu na celé akci ocenila bylo, že se nás sešlo opravdu minimum (5 blogerek), takže jsme si Celeste opravdu mohli pořádně užít a vyzpovídat.
Takže ještě jednou děkuji Kačce, od které mám i nějaké fotky z tohoto postu! :-)

SHARE:

6 komentářů

 1. Moc krásný článek :) Můžu se zeptat odkud máš ten krásný top? :O

  OdpovědětVymazat
 2. Celeste je hrozně sympaticky a optimistický člověk! :) určitě to s ní muselo být super :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé Celeste mám moc ráda, musela to být skvělá akce :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 4. Ste všetky prekrásne♥ kaviaeň vyzerá skvele!

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig