26.7.15

From my life

Krásný den,
mám tu pro vás další osobnější článek z rubriky from my life! Minulý měl úspěch, takže doufám, že se bude líbit i ten dnešní. Fotky jsou pořízené během posledních 14 ti dnů. Škoda, že na foťák z 90% zapomínám, když někam jdu a fotky z telefonu pak na blog nemůžu použít, protože kvalita je na nic. Snad se do příště polepším.
Chtěla jsem vás také informovat, že soutěž o Kingswood koš na piknik a karton cideru právě skončila a výherci jsou vyhlášeni na mé fb stránce!
Mějte se! :-)

Hello everyone,
today I have a new more personal post for you! The last one from the rubric from my life was pretty successful so I hope you will like this one as well. The pictures were taken during these last 14 days. It is a pitty that I keep forgetting my camera when I go somewhere and pictures from my phone are not in that quality that I could post here on my blog.
Have a nice day! :-)

Návštěva festivalu ve Varech/ Visiting KV festival
Všude milion slev, hodinu vybírám ty nejlepší zlevněné kousky, ale stejně si odnáším 2 věci z nové kolekce. Proč to je vždycky lákavější než slevy? :-D / I went to shop for sales, searching for perfect pieces in the store for one hour, but I ended up buying new season´s collection. Why is it so tempting? :-DNení Praha nádherná? Tuhle fotku jsem vyfotila před návštěvou kadeřnictví, kdy jsem 20 minut obcházela kolem budovy a rozmýšlela se, jestli se vážně nechat obarvit. Ano, opravdu jsem z toho měla takový strach! :-D/ I love Prague so much. This photo I took right before a hair salon visit were I had my hair colour changed, I was so scared that I was walking 20min around that building trying to decide if I should go there or not.

Úplně náhodou jsem našla v Mangu tento náramek, který jsem měla dlouhou dobu vyhlídnutý na internetu, ale zatím ho kvůli ceně neobjednala. A teď byl v obrovské slevě. / That feeling when you find in a shop the bracelet you wanted to order from the internet so much but you didnt beacause it was quite expensive, and the price is actually reduced. 


brunch 

Jestli bych měla vybrat jeden dezert, který je prostě nebesky boží, pak je to tato panna cotta z Colosea na Václavském náměstí. / If I should pick up just one desert that is totally heavenly amazing it would definitely be this panna cotta in Coloseum near Wenceslas Squere.
salát - kuřecí maso, olivy, sušená rajčata, olivový olej mňamm

melounová limonáda/ watermelon lemonade

SHARE:

9 komentářů

 1. Sice jsem před chvilkou snídala, ale už mám zas hlad :D K fotkám jídla by měla být povinně i ochutnávka :D To s foťákem znám, ten můj je sice nekvalitní, ale všechno lepší jak mobil, pak v pc to vypadá vždycky hůř :(

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné fotky! :) Všetky do jednej.
  Nová farba ti pristane :) Ten náramok je dokonalýýý.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ten náramek je naprosto úžasný! Já jsem se na něj taky kdysi v Mangu dívala, ale ta cena byla přemrštěná. Skvělý kup! :)
  CHIC Adriana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, na internetu byl za 599 Kč plus pošta :D

   Vymazat
 4. Jéé Deni, já si zrovna v pátek objednala z netu taky náramek podobného stylu, akorát stříbro s perličkou, ne tak výrazné (tvůj se mi teďka líbí vic :D) - ale je to náhoda! Taky jsem na to už dlouho koukala, je to úžasný nápad a vypadá to na ruce nádherně.
  Nemůžu z tvých krásných vlasů! ♥

  ♥ Have a good start of the new week! ♥

  THE KAWAII PLANET

  OdpovědětVymazat
 5. Moc pěkné fotky! :)
  A ty slevy jsou vážně peklo. Musím se s nakupováním začít krotit :D

  Petra Bartáková

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělé fotky a ta limonáda vypadá božsky, no vlastně i ta panacotta!:D

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné fotky, mohla bych se jimi kochat pořád :)

  VELKÁ LETNÍ GIVEAWAY!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Tvoje fotky jsou krásné, já jsem bohužel odkázaná na iPhone kvalitu, snad se to v budoucnosti změní :))

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig