9.6.15

Flowers

V aktuálním čísle Cosmopolitanu najdete naprosto úžasný článek s názvem: „Lehkost v květech”. Vážně. Mě samotnou článek neskutečně okouzlit. Nejenže všechno to oblečení, které můžete v článku vidět, bych si do posledního kousku koupila sama, ale také celková atmosféra, která je vytvořená právě velkým množstvím kytek na modrém pozadí, působí skvěle. 
Nechala jsem se článkem inspirovat a snažila se vytvořit fotky v podobném duchu. Zaměřila jsem se převážně na oblečení a vlasy. Jak jsem postupovala a jaký byl výsledek? 

In the latest issue of Cosmopolitan I found an amazing article. There was something magical in it. Not only I would love to buy every single piece of fashion the model was wearing, but also the atmosphere of that photoshooting was increadible.
I got inspired and tried to create something similar to that. I created beach waves hair with an salt spray. I hope you like the result!

 1. vlasy
Jak si můžete všimnout, modelka má nepravidelné rozcuchané vlny, něco jako když se zrovna vracíte z pláže. Jak tohoto looku docílit? Já si vzala na pomoc sprej pro plážové vlny od Schwarzkopf. Na internetu najdete spoustu tutoriálů, jak si s pomocí kuchyňské soli můžete vytvořit svůj vlastní a neutratit tak ani korunu v drogérii. Sprej jsem rovnoměrně aplikovala do vlasů a následně prsty promačkala, čímž se vytvoří požadovaný rozcuch-vlny.2.outfit
Všechny fotky jsou v takovém bílém provedení, proto jsem se nechala inspirovat a zvolila bílý overal. Zamilovala jsem se snad do všech párů bot, které má modelka na sobě. Já sama jedny podobné vlastním. Kupovala jsem je asi tak před 2 lety v Mangu a neměla jsem je ani jednou na sobě. Letos to ale hodlám pořádně napravit. Líbí se mi snad čím dál tím víc.
Co říkáte na mé pojetí? Líbí se vám fotky? 
SHARE:

7 komentářů

 1. Nádherné fotky, podařily se :) Moc ti to na nich sluší :)

  New in: May 2015

  OdpovědětVymazat
 2. Hi there my dear! I just want to ask if we can follow each other on GFC?

  Please leave a comment on our blog!

  http://kstylick.blogspot.com

  You can also follow us on Facebook and Instagram.

  https://www.facebook.com/Kstylick
  https://instagram.com/kstylick/

  we will follow you back! XOXO

  Korean Fashion

  OdpovědětVymazat
 3. Máš nádherné vlasy :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 4. Vyzeráš tak prirodzene a krásne, tie vlasy sú úžasné a biela ti neskutočne pristane!
  http://feelikeunicorn.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 5. Krásne topánočky a som očarená z prvej fotky! :)
  vladiesblog.blogspot.sk

  Vladies

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig