16.5.15

New in

Víte, co je pro mě bojový úkol? Sehnat boty podle mých představ. Vážně. Raději si nekoupím žádné než jen tak jedny, které ujdou. Samozřejmě nemluvím o basic kouscích jako jsou černé jednoduché balerínky, které prodávají klidně i kolem 100-200Kč a můžete je vzít téměř k čemukoliv. V jednoduchosti je krása, občas ale ten WOW prvek vašeho outfitu mohou být právě výjimečné boty. Takže asi si dovedete představit, jakou radost mi udělala jedna návštěva Alda, kdy jsem odnášela hned dvě krabice. Oba páry měly ještě v hnědé, rozhodování je peklo. Klidně bych ten den unesla i víc krabic, ale člověk se musí trochu krotit :-D :-)
Co na ně říkáte?
Do you know what is really hard for me? To find a pair of shoes which would be according to my inner wishes. Really. I rather do not buy any at all than to buy just some, which are quite good but not perfect. Of course, I am not talking about basic stuff like black ballet pumps, which can be very cheap and very wearable. The beauty is in simplicity, but sometimes the WOW piece of your outfit can be shoes. So maybe you can imagine how happy I was after visiting Aldo, carrying two boxes. Both pairs of shoes were in brown as well. Decisions are not easy. I was able to carry even more boxes but, you know, I had to be a bit reasonable. :-) :-D
What do you think about them? 


SHARE:

2 komentáře

 1. Ty černé boty jsou fakt krásné a wow prvek opravdu mají:)
  Já si kupuju boty dost často, ale povětšinou sahám po univerzálních kouscích v různých barvách. Třeba baleríny mám asi v 10 odstínech, slip-ony ve dvou a tak:) Ale jednou za čas si ráda koupím i něco netypického:)
  ...///Instantní krása//...

  OdpovědětVymazat
 2. Ill most certainly return. I was wondering,L'Reve 24k have you watched Inception yet? I know this is off topic. I want to stop by Blockbuster and buy it tonight. Its great. Bye.
  http://www.healthcaresdiscussion.com/lreve-24k/

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig