26.4.15

Den s Cosmopolitanem

Něco přichází a bude to už brzy, zatím je to zcela čistě tajná záležitost, takže psst :-) Přesto se mnou pojďte nahlédnout do nádherně stráveného dne ve skvělé přátelské společnosti!
Takže jak naše tajná mise probíhala?

Místo: Park Hotel Popovičky
Datum: 22/4/2015 U data bych se ráda pozastavila... Už se vám někdy stalo, že jste si omylem napsali akci do svého kalendáře na jiný den a málem tak zmeškali naprosto úžasnou jedinečnou šanci? Ne...? Byla to jízda jako o závod (v rámci předpisů, že ano), to mi věřte .
Čas: 11:30- Popovičky
Účastníci: beauty, fashion, lifestyle bloggerky, redakce Cosmopolitanu, Urban Decay, módní redaktorka Harpers Baazar 

11:30- Nenápadně se přidávám ke skupince lidí, které vidím přímo před hlavními dveřmi hotelu. Právě mi spadl neskutečně velký balvan ze srdce, že jsem to stihla včas!
Vstupujeme do krásného hotelového interiéru a jdeme přímo k místnosti, kde za nedlouho začne představení projektu. Do ruky dostaneme welcome fresh juice a už si každá vybíráme místo, kam si sednout.
Na stole na nás mrká Madonna z titulní strany nového čísla Cosmopolitanu navíc s dárkem- neoplachovacím kondicionérem, který voní tak, že byste si ho nejradši dali místo oběda.

12:30- Přesouváme se do jiné místnosti, kde usedáme k velikému stolu a jde se jíst, povídat a fotit!


14:00- Vracíme se do stejné místnosti, jako jsme byli poprvé.
Všude kolem je nádherná kosmetika Urban Decay, prezentace začíná! Beauty, fashion, lifestyle bloggerky, všechny si přicházíme na své. Každá dostáváme černou taštičku plnou kosmetiky Urban Decay včetně proslulé paletky očních stínů Naked!
Užíváme si mini zákusky (achh ta panna cotta s jahodami), čerpáme inspiraci a pozorujeme ukázku líčení.15:00- Doráží Lucie Janotová, módní redaktorka časopisu Harpers Bazaar, a představuje nám letošní jarní a letní trendy.15:30- Každá máme jedinečnou možnost setkat se osobně s šéfredaktorkou časopisu Cosmopolitan- Sabrinou Karasovou. Získáváme tak úžasnou možnost, dozvědět se názor na náš blog z profesionálního hlediska a také nevyčíslitelné typy, co vylepšit!
Čas se pomalu chýlí ke konci, jde se na focení s obřími balonky! Oblékáme si krásná bílá trička s designem od Jana Vajdy .
16:00- Opouštíme hotel


Byl to úžasný den, díky kterému jsem poznala spoustu nových lidí a jsem opravdu ráda, že mám možnost zúčastnit se něčeho takového. Nebojte se, již brzo odhalíte tajemství tohoto projektu. Nezapomeňte na instagramu sledovat hashtag  #cosmobloggerscz
SHARE:

3 komentáře

Blogger Template by pipdig