23.4.15

Asymmetry

Miluji asymetrii! Dokáže tak krásně podtrhnout něco tak french chic klasického jako je proužkové triko! Navíc ani moje peněženka netrpěla žádnou velkou újmu Mám ponětí, že ze Zary odcházela tak o tři sta kilo lehčí, to jde ne? Pak už jen pár padnoucích kalhot (bílé/černé- obojí budou skvělé!) a nějaké to kamení na krk. Já vím, náhrdelník vypadá těžce, ale ne, nebojte se, je poměrně lehký (sama se ptám všech, z čeho to je vyrobeno a nikdo neví... ha, je to menší rébus pro všechny včetně mě).
Líbí se Vám náhrdelník a asymetrie? :-)
I love asymmetry! It can make any classy piece to look even more amazing. This time it was for example the stripped t-shirt which definetely has the french chic effect. On top of that, my wallet did not have any pecuniary loss. I have an idea that it was just about 11 euro lighter. What a bargain, isn´t it? After that the only necessity is to add a perfect pair of jeans (black or white- both would be great!) and some stones as your necklace. I know this one looks very heavy, but trust me, its not made of what is seems to be. The material of it is like a rebus to everyone I ask (including myself hahaa).
What about you and asymmetry and this necklace? :-)SHARE:

8 komentářů

 1. já chci ty boty! odkud jsou? :D a jinak super!
  Once Upon a Time

  OdpovědětVymazat
 2. veľmi ti to svedčí a outfit je krásny :) veľmi sa mi k tomu páči aj ten oranžový lak na nechty :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělý look!! Tričko a boty jsou super!

  OdpovědětVymazat
 4. Super outfit, asymetrii mám ráda a proužky také :) Moc ti to sluší :)

  Make-up speciál 1.část

  OdpovědětVymazat
 5. Perfektní outfit!! Nádherně jsi to sladila! Moc se mi líbí hra kovů, barva nehtů k tomu a ten rozparek je uplne uzasny!:)))
  Style by Eliza

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig