13.2.15

All white sneakers

Vždycky jsem byla taková ta balerínky, lodičky, podpatky, klíny holka. Chůzi v jakýchkoliv teniskách či úplně plochých botách jsem nesnášela (stačily 2cm a vše bylo hned o ničem jiném). Přišlo mi, že v botách tohoto typu chodím jako kachna. Je tomu tak rok, co moji pozornost upoutaly Converse tenisky. Bílé kotníčkové. Ano prosím. Konečně jsem se rozhodla ke koupi, ale bohužel neměli velikost a tak jsem sáhla po suprové alternativě a to bílých Vanskách! A teď se nemůžu rozhodnout, které z nich mají u mě více bodů. Takže já a tenisky. Je to tady. Asi mládnu. Ale jako vážně... ve svých skoro 19ti. Nevadí.
Objednávala jsem na skateshop snowbitch.cz. Vše probíhalo rychle a zboží mi dorazilo přímo do prodejny- takže žádné poštovné. Joooo! Jinak teď na jejich stránkách probíhají velké slevy, takže pokud si chcete udělat radost nějakým jarním kouskem a nebo ještě plánujete někam na hory a postrádáte nějaké to vybavení, je ten nejlepší čas omrknout jejich web! :-)

I have always been pumps, ballerinas, heels, wedges kind of girl. I didn´t like walking in a flat shoes at all (trust me even 2cm can make a big difference!) I must admit that I felt like a duck while wearing this kind of shoes. But it has been a year since a Converse shoes got my attention. White ones. Ankle hight. Yes please. So here it is. I have finally decided to order a pair of sneakers for me. The Converse ones were not in stock in my size so I chose a pretty great alternative ones- all white Vans sneakers. And now I cant decide which pair is better! So from now on its me and sneakers. Yes. I guess Im geting younger. In my almost 19. Doesnt matter. 
Have a nice day! :-)


snowbitch.cz


SHARE:

7 komentářů

 1. Ty jsou nádherné! Bílé se mi líbí ze všech nejvíc, ale nemám odvahu si je koupit. Je mi jasné, že bych je měla hned hnědé. :D Doufám,ž e tobě vydrží dlouho "jako nové"! :)
  give away

  OdpovědětVymazat
 2. Njn, já si v poledních dvou týdnech pořídila hned dva (!) páry bílých sneakers - Nike a NB. :)) Ale i tyhle vypadají dobře. :)

  Ela

  OdpovědětVymazat
 3. bílé conversky bych brala také :) ale i tyhle jsou hezké

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem stejný typ, loni jsem si koupila bílé kotníčkové Converse a jsem z nich vedle, balerínky jsem pak už vůbec nenosila :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ja teda Vansky nenosím pretože si myslím, že by sa ku mne nehodili, ale tieto biele sú úžasné ♥
  Dijoun&Klaudi

  OdpovědětVymazat
 6. Jsou nádherné, za mě buď kotníčkové conversky, ty nižší se mi nelíbí, nebo tyhle Vansky :)

  New in: January 2015

  OdpovědětVymazat
 7. Ty jsou perfektní!
  http://novakovakristyna.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig