20.1.15

Karma necklace

Možná jste se někteří divili, proč jsem tak náhle zmizela před několika měsíci z blogové scény a objevila se až teď. Za tu dobu, co jsem nebyla aktivní, se toho mnoho událo. Převážně nový vztah. Přiznám se, že kdybych mohla, vrátila bych se zpět do minulého roku a udělala bych věci jinak. Dostala jsem obrovskou lekci. Naučila jsem se hned několik věcí, například věřit své intuici. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, špatný pocit, ale nevíte proč, nenapadá vás jediný logický důvod, jediné rozumové vysvětlení, proč se tak cítíte, neberte to na lehkou váhu, ten pocit se odněkud vzal. Intuice vážně nelže. Ne jen činy definují, jaký člověk je. Za milion úsměvů a sladkých řečí se může skrývat přetvářka, kterou oči nemusí vidět. A slova také zraňují. Mějte se natolik rádi, abyste věděli, že si zasloužíte to nejlepší. :-)
Nechci se tady pouštět do příliš osobních detailů, přesto výše uvedená slova tak trochu patří k tomuto článku.
Před nedávnem mi konečně přišel dlouho očekávaný balíček z Asosu s tímto úžasným pozlaceným řetízkem. Otevřený kruh- znamená karmu, pro mě třeba harmonii. Ať už je to cokoliv, libí se mi jeho minimalistický vzhled a miluji věci s hlubším významem. Je značky dogeared a když zavítáte na jejich web, určitě se vám podaří najít nějaký ten JÁ vystihující řetízek, náramek nebo prstýnek. Většina výrobků je ručně vyrobená a jsou to opravdové poklady :-)
Mějte se nádherně!

SHARE:

12 komentářů

 1. ten je krásny, ten by som brala aj ja, idem mrknúť či tam ešte je:)

  OdpovědětVymazat
 2. velmi dobre si to napisala! a retiazka je krasna, mam velmi podobnu len nie je pozlatena. ale uz dlhsie uvazujem, ze si dam vyrobit presnu kopiu toho mojho, len zo zlata :)

  perlaoreneta

  INSTAGRAM: dominikamr

  OdpovědětVymazat
 3. Krása - jdnoduché, ale originální :)
  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Veľmi pekný náhrdelník :)

  OdpovědětVymazat
 5. na eBay originál z US za lepší cenu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za tip! Určitě nebude poslední náhrdelník :-))

   Vymazat
 6. úplně vím o čem mluvíš, na svou intuici dost dám. tenhle řetízek se mi moc líbí, v tom symbolu cosi bude :) měla jsem jeden takový, ale byla to nějaká bižuterie a nakonec zčernal, takže bych ráda investovala do toho od Dogeared. mají mnoho nádherných přívěsků.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig