29.1.15

Glasgow DW watch

Některé věci prostě nejdou nemilovat. Hlavně teda hodinky. A taky Skotsko. Tyto Wellingtonky jsou právě pojmenované po skotském městě Glasgow! A já se nad nimi rozplývám asi tak, jako při výletu do Skotska. Kdyby měly jedny jménem Edinburgh hned mě informujte a za týden je mám doma. Edinburgh je skvostný. Fakt. Přes všechnu tu britskou krásu mi také trochu připomínají francouzský chic. Asi ty proužky. Úplně je vidím někde na jihu v Provence s celo bílým outfitem!
Na tuhle spolupráci se nedalo říci ne, to musíte uznat. A vy je teď můžete mít s 15% slevou- jen použijte kód: 1501fashionbydee na stránkách  www.danielwellington.com! Tak si běžte najít to své vysněné město v podobě hodinek. V nabídce je spoustu dalších: York, Sheffield, Oxford!
 •••
Its impossible not to love some things. Especially watches. And Scotland. This Wellington watch is named after one of the scottish towns- Glasgow! And I am literally in love with this watch as well as I am with Scotland. If you see any watch called Edinburgh, please let me know and I will have it at home within 5days! Edinburgh is marvelous as well. Really. This watch is reminding me the french chic a bit. Maybe its because of the stripes. I can imagine myself wearing them in the south of France with an all white outfit!
You can buy them with 15% off with this promo code: 1501fashionbydee on  www.danielwellington.com! So go and find your favourite city represented by these beautiful watches. There is for example York, Sheffield, Oxford!   
SHARE:

5 komentářů

Blogger Template by pipdig