12.10.13

Electric blue

Omlouvám se za menší pauzu od blogu, po nezapomenutelných 10 dní strávených ve Skotsku a Anglii, jsem musela dohnat všechno učení a neměla jsem čas věnovat se focení, psaní, občas ani spaní :-D Ale už se to opět nějak ustálilo do normálu.
Po návratu domů mě čekal balíček s kabátem v této krásně modré barvě. Je poměrně výrazný, ale zamilovala jsem si ho na první pohled a dlouho (asi 2 měsíce) jsem se rozmýšlela, jestli si ho objednat. Preferuji kamenné obchody a radši všechno vidím na vlastní oči. Tentokrát jsem ale chybu rozhodně neudělala.
I apologize for a little pause from blogging. I had a lot of school work after the 10 unforgettable days in Scotland and England. I didn´t have any time to spend on writing, shooting or even sleeping :-D Finally It has got back to normal.
When I arrived at home there was a package with this beautiful blue coat inside. It is a pretty extraordinary coat in which I fell in love at a first sight. I was considering buying it for a long time (almost 2 months). I prefer brick-and-mortar shops and see everything with my own eyes. For this time I didn´t make a mistake at all.
SHARE:

8 komentářů

 1. kabát je nádherný :)

  http://fashionandbeautybylm.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Ten kabat vyzera naozaj perfektne! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá rozhodně zajímavě, ovšem mě by asi štvaly ty kratší rukávy. Jsem zvědavá na outfit :)

  OdpovědětVymazat
 4. Bunda vypadá fakt skvěle a k tmavším vlasům se takhle barva hodi jako ulitá! Těším se, až nám ukážeš nějaký outfit! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Bezkonkurenčně nejlepší barva !

  OdpovědětVymazat
 6. Ten kabátek vypadá nádherně, super barva! :)

  http://evelinkablog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig