18.9.13

How to have beautiful nails

Jak mít krásné, upravené nehty? Od té doby, co jsem objevila kouzlo podkladového laku a průhledného laku, dostávám komplimenty a otázky typu ,,to jsou tvoje nehty?´´ Jsou. Vážně, tyhle dva laky jsou obrovským pomocníkem a udělají hodně. Ještě nedávno jsem si řikala: ,,Deniso, to prostě nepotřebuješ, máš milion laků a další nechceš.´´ Chtěla jsem, ale moje vůle je pevná, jak vidíte ani ne neprolomitelná. Tak bych se klidně vzdala celé lakové sbírky a vystačila si jen s těmito, plus nějaký ten barevný.

How to have beautiful and manicured nails? Since I have discovered a magic of a foundation nail polish and a transparent ultra shine nail polish I get compliments and questions like: ,,It is your natural nails?´´ It is. Really. These two nail polishes help me a lot. Recently, I used to say to myself ,, Denise, you don´t need it, you have a milion of nail polishes and you do not want another.´´ I did want. I have a strong will but as you can see not unbreakable...  I could have in my nail polish collection only these two and it would be enought. Plus one colourful one.
hand creams by L´Occitane

SHARE:

13 komentářů

 1. Nechty a celkovo ruky mas naozaj pekne, ja si na ne tiez potrpim, nadlak a podlak za mna jednoznacne ano a kremy mam aj ja rada od L´occitane. ;)

  OdpovědětVymazat
 2. I love this soft pink color! Beautiful nails girl!

  Stop by sometime, xo Natalie
  www.lavagabonddame.com

  OdpovědětVymazat
 3. Máš pěkné nehty, i barva laků je moc hezká a krémy od L'occitane jsou sladké :-)

  OdpovědětVymazat
 4. nádherné mám zelený od avonu :)

  OdpovědětVymazat
 5. Taky to často slýchám, holt péče se vyplácí :)) Moc hezký lak, takový jemňoučký :)

  OdpovědětVymazat
 6. Smiem sa spytat, co je to za odtien? Lebo take nieco som este v Avone nevidela, alebo mozno len na t7ch fotiek v katalogu vyzera inak...inak naozaj velmi pekne!

  OdpovědětVymazat
 7. presne ten z avonu mám teraz :))

  OdpovědětVymazat
 8. Ty máš nádherné nehtíky, Denisko :) Mám podobné regenerační laky a laky na lesk a tak :) Jsou super :)

  OdpovědětVymazat
 9. Taky tyto komplimenty často slýchám:) mám je od přírody silné a dlouhé

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig