14.8.13

My wishes

Procházení různých internetových e-shopů u mě nedělá dobrotu. Jako důkaz berte tento wish list. Vždycky si  pak říkám: jo tohle přesně potřebuju!‘‘
S dalším volným časem přichází další brouzdání po internetových obchodech a tím se seznam nabaluje a enormně zvětšuje. Ale co! Od čeho jsou přání (a padající hvězdy :-D)
Po čem toužíte vy?
My wish list

Černá košile je základ. Měla by být lehká, z příjemného materiálu... už jsem měla jednu na půl koupenou, ale nakonec neměli mojí velikost.
Modrý kabát. Tohle je přesně ta modrá, kterou mám ráda. Skvěle by se mi hodil na podzim na rozzáření ulic a i mých černých kalhot a trik.
Červené Melissky v kombinaci se zlatými cvočky. Po červených balerínkách koukám už dlouho a konečně jsem je podle svých představ našla.
Černé zimní boty. Možná je to trochu rarita, že jsme v polovině srpna a já chci boty na zimu. Ale je to tak. Přesně tyhle nechci, ale nemohla jsem nikde najít obrázek, těch přesně vyhlídnutých. Jsou podobné, akorát mají ještě pár stříbrných řetízků navíc.
Hodinky. Miluju je. Asi nic víc k nim dodat nepotřebuju. Tyhle už mám na seznamu asi půl roku..
Zlaté náušnice. Nosím moc ráda výrazné náušnice, ale většinou nemůžu najít ty pravé, se kterými bych byla 100% spokojená. Už jsem je našla.
Brýle pro kočky. Jednou jsem je měla, ale praskly mi. Chci se k nim opět vrátit.

SHARE:

8 komentářů

 1. já toužím po kabelce od michaela korse, srdíčkových naušnicích od tiffanyho a po obyčejných klasických hodinkách (třeba od značky prim) :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Ty hodinky jsou nááááádhernéééé

  OdpovědětVymazat
 3. noooo ani jedna z těch věcí by mi taky nevadila :D

  OdpovědětVymazat
 4. já už vyhlížím boty na podzim a nikde nemůžu najít ty "mé"...

  OdpovědětVymazat
 5. ja som na tom podobne, uz som rozmyslala, ze obmedzim internet:DD

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig