10.6.13

Benefit eyeshadows

Dlouho jsem hledala paletku hnědých očních stínů. Konkrétně jsem chtěla nějaké od značky Nars, protože mám  vzorek tak proslulé tvářenky Orgasm, kterou budu milovat a obdivovat až do konce života. Bohužel žádné stíny mých snů jsem nenašla, ale šikovná paní v Sephoře mě nasměrovala na tuto paletku, která si myslím, že je i poměrně cenově přijatelná, když si vezmete, že máte celkem 4 pudrové stíny a 2 krémové. Ne, nesnážím se sama sebe ospravedlnit. Stála mě myslím 800Kč (což máme kolem 140Kč za jedny, dobře tak trochu snažím...). :-D
Dneska bych vám ráda ukázala takové denní přirozené líčení. Stíny nosím úplně vždycky, nemusím mít ani tužku, ale prostě jakékoliv stíny jsou moji nutností.


Jako první jsem použila tyto krémové stíny které rozetřete po celém pohyblivém víčku.
Jako další aplikujete tento světlý stín do koutků oka a pod obočí pro rozzáření pohledu.do středu pohyblivého víčka jsem dala lehce narůžovělý stín s názvem It´s complicated. 
Poslední částí je tmavě hnědý odstín Kiss me, I am tipsy, který jsem dala do očních záhybů. Nejvíce právě ve vnějším koutku oka.
  Pokud chcete, použijte ještě linky, já mám tyhle ve fixe- nejtlustší čáru mám v 2/3 oka. U vnitřních koutků se snažím o co nejtenčí.
Úplně posledním krokem je řasenka. Já stále používám svojí růžovku od Bourjois.


SHARE:

11 komentářů

 1. přirozené a moc pěkné :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné :)

  littleann5.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. přirozené líčení ti moc sluší :)

  OdpovědětVymazat
 4. krásne..a aj pekne pofotené ;)

  OdpovědětVymazat
 5. To je pěkná paletka, líčení ti moc sluší.

  OdpovědětVymazat
 6. krásna paletka, aj mne by sa taká hodila :) veľmi ti to pristane

  OdpovědětVymazat
 7. moc hezké přirozené líčení :) sluší ti!

  OdpovědětVymazat
 8. nějaká taková kvalitní paletka by mi taky nevadila..jsi krásná,přirozená:)

  OdpovědětVymazat
 9. Salut,
  Tu as Un très beau visage !

  OdpovědětVymazat
 10. Jsi krásná!

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj, líčení je moc pěkné, ale z mého pohledu hlavně díky té "kočičí" lince, která pěkně zvýrazní celé oči a opticky zahustí řasy. Pro mě osobně je paletka s pár stíny za 800,-Kč pořádná šílenost! :-D Já pokukuji po paletce Sleek, na kterou jsem slyšela hooodně pozitivní recenze, odstíny barev jsou nádherné, a cena kolem 300,-Kč. Ale protože v běžném denním provozu stíny vůbec nepoužívám, tak bych bohužel ji moc nevyužila...

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig