23.5.13

Kosmetická recenze

Dnes mám pro vás recenzi na pár produktů, které už nějakou dobu používám. Co se týče kosmetiky, dávám spíš přednost kvalitě nad kvantitou-takže dekorativní kosmetiky nemám moc, mimo laků na nehty, které mi přijdou dobré i ty třeba za 29Kč (to mi tak připomíná dnešní nový růžový lak právě za tolik korun).
V nějakém z dalších příspěvků bych vám ráda přiblížila mojí péči o pleť a zkušenosti s levnějšími i trochu dražšími druhy makeupů a BB krémů. 
Co vy? Jste spíš na kvalitu nebo kvantitu ohledně kosmetiky?

 Sephora-lesk na rty
Mám úžasnou ségru. Ví co, mám ráda a tak mi k narozeninám koupila tenhle lesk, který si nemůžu vynachválit (díky, díky, díky!).
Nemám ráda lesky, které jsou spíš jako lepidlo. Tenhle je moc příjemný a vydrží na rtech poměrně dlouho.
Co na něm ale miluju nejvíc je jeho vůně i chuť. Ne že bych ho přímo jedla (i když nemám k tomu daleko...) jsou z něj cítit melouny. I když jeho odstín je pojmenován Confectionery. Tak asi melounová zmrzlina nebo nějaké bonbony. Proto je vyfocený na tomhle pozadí. Korektor Affinitone
Tenhle korektor je další skvělá věc. Zakryje poměrně všechno-včetně kruhů pod očima. Mají asi jen 3 odstíny, ale zdají se mi celkem podobné. Já mám odstín Sand. Na obrázku to není vidět, ale jeho štěteček je podobný normálnímu klasickému, jako je u lesků. Pracuje se s ním skvěle a musím říct, že lepší jsem zatím neměla. Je od značky Maybelline a cena je kolem 100Kč.

Mater precise eyeliner
Linky na oči ve fixe. Asi bych už neměnila. Pracuje se s nima moc dobře a nevytvoří úplně tvrdou linku oproti klasickým tekutým. Jediná věc, kterou bych asi vytkla je, že rychle dochází a nemalují tak dobře, jako prvních pár dní ze začátku. Možná je to tím, že mi je na nějakou dobu ségra vzala a používala (a já je jako většinu věcí, které mi láskyplně opečovává, hledala jako blázen a nadávala, kde jsou). Jsou od Maybelline.
Tvářenka od Bourjois
Poslední věcí, o které bych se ráda zmínila je tato tvářenka. Měla ji i moje kamarádka a obě jsme z ní doslova unešené. Barva dlouho drží, je výrazná a nádherně voní-nemám co vytknout. Mám odstín 54 Rose frisson.
SHARE:

10 komentářů

 1. Já bohužel vyznávám oba dva principy kvalitu i kvantitu, takže o celkové částce, kterou za kosmetiku pravidelně utrácím nechci vůbec přemýšlet. Bourjois tvářenky mě hodně lákají a jak se znám, již velmi brzy nějakou budu mít doma.

  OdpovědětVymazat
 2. s tvářenkou má zkušenost moje máma a je užasná :) jinak ostatní produkty nemám vyzkoušené :) a já si většinou připlatím za dražší kosmetiku ale nesmí to být až uplně drahé makeup cca kolem 320 kč

  OdpovědětVymazat
 3. Bourjois tvářenka musí být skvělá, chci si ji pořídit!

  OdpovědětVymazat
 4. Korektor a tvářenku bych ráda vyzkoušela :)

  OdpovědětVymazat
 5. Odpovědi
  1. Mám pocit že něco málo přes 100Kč, ale pořádně si to nepamatuju... Asi těch 120-130Kč v DM ;-)

   Vymazat
 6. lesk má úžasný odstín! a tvářenku od Bourjois mám ve stejném odstínu. je skvělá!

  OdpovědětVymazat
 7. Ten korektor mám a je strašně skvělý! :)
  Nikus

  OdpovědětVymazat
 8. Dříve jsem používala pouze fixy a žádné linky, ale přijde mi, že strašně rychle vysychají. Je to škoda, protože se s nimi hezky pracuje :) V.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig