30.10.17

Designblok 2017

Ještě předtím než se vlivem velké víkendové vichřice zavřely prostory výstaviště Holešovice, měla jsem v pátek tu možnost vidět výstavu letošního Designbloku. Byli jste tento rok? Pokud ne, doufám, že vám tento článek trochu pomůže načerpat inspiraci, alespoň takhle přes mé fotky!

Na této akci jsem byla podruhé, loňský ročník jsem vynechala, ale článek z roku 2015 (uffff, to letí teda!) si můžete přečíst tady. Musím říct, že se svým vzrůstajícím věkem mi i vzrůstá nadšení do bytových doplňků. O přítelově vzrůstajícím nadšení z mého vzrůstajícího nadšení bych raději pomlčela. Ale....

  ...máme růžové polštáře


Takže asi tak. Možná si to umíte představit.
Ale baví mě to. Každý den ráno, pravidelně v 8:00 ráno, držím v ruce mobil a proklikávám nové kampaně na Westwingu nebo Bonami. Zbožňuji tyhle stránky. Jestli je neznáte, nesnažte se je poznat. A jestli jste blázni do vylepšování bytu, nebo prostě máte nutnost mít milion nepotřebných útulných věcí, doporučuji dvojnásob neklikat. Jsou totiž silně návykové a stanou se z vás závisláci jako ze mě, kdy budete každé ráno v posteli s přilepeným mobilem v ruce. Nedejbože, když vám někdo vyfoukne další nepotřebný stoleček (ale přece taaaak krásnej a jen za 599 Kč!) těsně před nosem a máte hned po ránu špatnou náladu.

Ve frontě na vstupné ke mně přilítla vstupenka, dokonce VIP. Ne že bych se tím chtěla chlubit, ale jaksi se k tomu pojí jedna věc. Byla mi darována náhodnou kolemjdoucí, které jsem stěží stihla říci ,,díky!´´ - takže dodatečně děkuju :D. Fronty na kasách byly hooodně dlouhé, ale naštěstí rychle postupovaly a právě tam se našly dobré duše, které přišly z výstavy a náramek sloužící jako vstupné darovaly dál. Nevím, jestli to je morálně správné, ale když vám bez jakéhokoliv úsilí přiletí přímo do ruky, no, vyhoďte to...

Naše první kroky směřovaly za jídlem. Rolovaná zmrzlina s borůvkami, malinami a Nutellou nebyla vůbec špatnou volbou.

Z celé výstavy mě zaujalo hned několik věcí. Za prvé to byl stánek nejspíš na koupelny, ale jistá si s tím úplně tak nejsem. Důležité je, že celý strop byl pokryt živými květinami a zebřičkami (papoušky v klecích). Bylo to jako v nějaké pohádce a musím přiznat, že nápad neměl chybu a mám několik desítek fotek tohoto objektu.

 Zlato-bílé kombinace na nádobí jsou mé oblíbené. Úplně dokonalá šála, ale bohužel 2500Kč ...

 Krásné provedení květináčů.

A k mému outfitu: 


Na sobě jsem měla:
Kabátek - Zara (klik)
Sukně s třásněmi - Zara (letní kolekce)
Kabelka - Guess (podobná klik)
Kozačky - Humanic (podobné klik)

Share:

7 komentářů

 1. Škoda že nie som z Prahy a nemohla som na výstavu zájsť osobne, no tvoje fotky sú krásne a všetko to tam vyzerá super :)

  NITA
  NEW POST

  OdpovědětVymazat
 2. Mrzí mě, že jsem tam nebyla, tak se to vydaří snad příští rok. Krásné fotky!
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
 3. Sukňa to krásne oživuje, aj ked je outfit čierny! Ale vyzerá to super..no a celkovo pekné fotky ja designblok nepoznám teda, ale vyzerá to zaujímavo :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, krásnej outfit. Taky jsem byla na Designbloku a napsala report na blog: http://www.diyprojekty.cz/2017/10/designblok-2017-s-jidlem-roste-chut.html.

  OdpovědětVymazat
 5. Such lovely pictures, dear. You look stunning, as always!
  Regards.
  Dealswithin.com
  Couponsvolcano.com

  OdpovědětVymazat
 6. Such a lovely pictures, dear. You look stunning, as always!
  Regards.
  Dealswithin.com

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig