22.9.17

Černobílé

Víte, chtěla jsem vám tu psát o kabelkách, lodičkách a jiných věcech. Ale občas život o tomhle není. A i když jsem si minulý týden naplno užívala poslední dny prázdnin, fotila s úsměvem na tváři tenhle celobílý outfit s mým nejoblíbenějším kabátkem z Topshopu, kdy jsem navštívila Dny Marianne, nakupovala s přítelem mazlivé chlupaté polštáře na podzim, teď jsem se dostala do koloběhu negativních myšlenek: 

CO KDYŽ?!.


 Nejsem perfektní, vždy pozitivní, asi nikdo z nás ne. Osobní události v životě mě poslední době trochu pohltily a já už se pár dní nemůžu vymotat a mám strach. Z ničeho a ze všeho. Ze školy, ze vztahů, z budoucnosti a z dalších věcí. Jsem hodně citlivý člověk a tak vše prožívám asi víc, jak to negativní, tak ale i to pozitivní, což se může zdát jako výhoda i nevýhoda. Tyhle řádky jsou takový kontrast k víkendu a celobílému outfitu. 

Musím říct, že tohle píšu s kapkou nedůvěry k publikování, jelikož nepříjemné věci asi neřeknete jen tak někomu, nenapíšete si je na status Facebooku, ani na čelo, aby si vás každý přečetl. A já to vlastně teď píšu veřejně. 

Víte na co v takových chvílích zapomínám? Že nic není černé nebo bílé. A já na to mezi, na tu velkou barevnou škálu, zapomínám. Že musíme být v rovnováze, bez špatného si člověk neuvědomí hodnotu toho dobrého. Že všechno nás někam posune. A proč tohle vůbec píšu? Asi z toho důvodu, aby si někdo uvědomil, že v tom není sám. A také proto, že není všechno zlato, co se třpytí. .) 
Tak na to, ať se z většiny času třpytíme i zevnitř! :)


Share:

10 komentářů

 1. Naprosto ti rozumím jak jsi to myslela. Držím palce na všechno!*

  OdpovědětVymazat
 2. Vše zvládneš, neboj! :-) Moc hezký outfit.

  OdpovědětVymazat
 3. Ono všechno nějak dopadne a asi tak, jak to má být. Každý máme i ty horší chvilky, ale vše zvládneme. A to víc než si myslíme. Hezky jsi to napsala. :)
  Ty tvoje vlasy!! Jsi krásná a bílá ti moc sluší.

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherný, čistý, jednoduchý ale zajímavý outfit :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 5. Škoda, že ta bílá je na fotkách tak přesvětlená, kdyby to bylo trošinku tmavší, tak lépe vyniknou jednotlivé kousky oblečení:)

  Takovou náladu, jakou popisuješ, moc dobře znám, člověk se strašně trápí a užírá a vlastně ani neví proč.. nic moc s tím nejde dělat, musí se počkat, až to samo odezní nebo to nějaka událost odežene :) tak přeji, aby to odešlo co nejdříve:)

  OdpovědětVymazat
 6. Máš pravdu, že nic není ani černé ani bílé, také to tak vnímám.:)
  Outfit je skvělý, moc se mi líbí. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 7. outfit je super, veľmi sa ti jednotlivé kúsky hodia ;) v živote každého nastane z času na čas obdobie, keď sa cíti neistý, ale ono to raz prejde, neboj :) zase bude fajn!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 8. Zajímavě napsáno :) jinak outfit moc hezký, máš nádherné vlasy! :3

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig