19.7.17

Itálie

I když jsem už několik dní zpět z Itálie, přišlo mi škoda se nepodělit o několik fotek z celého týdne a nechat si je jen pro sebe. Jeli jsme celkem ve čtyřech - dva páry. Pokud s tím máte někdo zkušenosti, asi víte, že domluvit se ve dvou na destinaci, může být lehce náročné, natož ve dvojnásobném počtu - někdo chtěl moře, někdo ne moc horko, někdo tohle, někdo tamto znáte to. Sto lidí, sto chutí. S jezerem Lago di Garda asi nejde šlápnut vedle - každý si přijde na své. Sice jsem tu už byla asi po páté, stále je co objevovat. Okolních městeček je tu nespočet a vy se tak jednoduše můžete pohybovat lodním MHD z břehu na břeh. Ubytovaní jsme byli v městečku Limone, které patří k takovým klidnějším, romantickým místům.
Plánujete dovolenou? Byli jste již někde? .)
MalcesineLago di Ledro


BenátkyLimone

Share:

5 komentářů

 1. Lago di Garda je srdcovka..jak píšeš, s tím nejde šlápnout vedle:)

  OdpovědětVymazat
 2. Vím, že jsem o tom místu už slyšela, ale vůbec teď nemám páru, kde to je. Každopádně je to nádherné místo! Nádherné fotky a musím ti pochválit ty růžové šaty, dívala jsem se už na insta, že ti moc sluší. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky :) Mě osobně tolik Itálie neláká, ale po shlédnutí fotek o návštěvě uvažuji!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 4. prekrásne fotky! neuveriteľne krásne miesta :) s priateľom vám to neopísateľne svedčí!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 5. Jak už je v komentáři výše, Itálie mě taky nikdy nelákala, byla jsem tam jen jednou lyžovat. Ale bratránek se svojí teď už manželkou tam trávili každý léto v Bibione a k tomuto jezeru jezdila léta kamarádky babička. Fotky mě dost nalákaly, takže myslím, že jednou se tam taky podívám :)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig