Grey

24.2.17

Krásné páteční ráno Vám všem!
Asi jsem divná. Při vymýšlení nadpisu příspěvku mě první napadl vzhledem k šedočerné kombinaci a celkově šedivě laděným fotkám nadpis Fifty shades of grey (or darkness, jak chcete). Tento nápad jsem ihned zamítla. A zde se dostáváme k té fázi, proč jsem divná... Jsem asi jedna z mála ženských představitelek, které se ten film nelíbí. Viděla jsem tedy zatím pouze jedničku a upřímně se do dalšího dílu moc nehrnu. Ani má zvědavost tentokrát není silnější než já. No, asi se nechci moc pouštět do detailů, ale prosím, podpořte mě někdo a řekněte, že se Vám ten film taky nelíbí! A pokud se Vám líbí, můžete mi někdo maličko přiblížit proč? Chci to chápat. Díky!
Takže k mé grey kombinaci - kabát jsem sehnala v letošních povánočních slevách asi o -60% původní ceny (nechte ho tam), není úplně do velké zimy, jelikož je z opravdu slabého materiálu, ale od čeho jsou vrstvy a teplé svetrodeky, jako ta má v šedivé barvě s velkým rolákem. Tyto boty, ačkoliv vypadají nevinně, moc nevinné nejsou. Beru si je na sebe jen tehdy, když mám poměrně stabilní den pádů - kloužou i tam, kde byste to nečekali (podlahy v obchodech, kavárnách,..) a to bez známek ledu na zemi, či kapaliny v jiném skupenství. Jsou zkrátka nebezpečné.
Mějte hezký víkend!kabát a boty- Mango
kalhoty - Topshop
svetr - Michael Kors


8 komentářů :

 1. Denisko, jsi dobrá, že jsi viděla alespoň tu jedničku, já neviděla ani tu a nehodlám to měnit. Četla jsem pouze knihy (v němčině), a to už mi bohatě stačilo.

  OdpovědětVymazat
 2. U filmu Fifty shades som na tom tak isto ako ty, vôbec ma to neláka aj keď som sa na jednotku veľmi tešila, sklamala ma. A na dvojku nejako nie som ani zvedavá, prečítam si možno knihu na ktorú sa chystám už neksutočne dlho... Inak outift je skvelý, vyzeráš nádherne! <3 xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
 3. Taky ten film nemám ráda, nechápu, co se na tom komu líbí a dvojku vidět vážně nechci :D Boty vypadají naprosto neškodně, já mám pro změnu kozačky, které neskutečně kloužou a taky se pak bojím udělat krok :D Šedá barva se mi moc líbí, ale mám jen šedé kalhoty a pár svetrů, spíš nosím černou :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem si přečetla i knížku, abych viděla, co na tom ostatní vidí, a přijde mi to jako stupidní výmysl pro naivní holčičky. Kravina. Takže souhlasím :D mě se moc líbí ten svetr, zrovna nějaký pořádný sháním :)

  OdpovědětVymazat
 5. Film mě nenadchl, ale že by se mi nelíbil, to říct také nemůžu, spíše se přikláním k tomu, že špatný není a když budu mít dlouhou chvíli ráda se na něj mrknu znovu, i když najdu dalších tisíc filmů, které jsou pro tu chvíli lepší.
  Viděla jsem i dvojku, ačkoliv nemá příliš úžasné hodnocení, líbilo se mi to, že tam byly trapné chvíle, hodně trapné a to mi přišlo vtipný a řekla bych, že to i většině diváků v kině.Proto se mi asi víc líbí dvojka, že jsem se smála...
  Outfit super, sluší ti to. A boty? Takhle vypadají skvěle, ale pokud ti to v nich klouže, tak bych takové mít osobně nemohla, já se zabiju i v teniskách :D.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 6. Moc hezký outfit! Film jsem neviděla, takže nemohu posoudit..

  OdpovědětVymazat
 7. Krásný kabát! Ale Tobě by slušel i pytel, takže..:)

  OdpovědětVymazat
 8. Super botky! A outfit celkově! V mojí skříni šedá, černá a bílá naprosto převládá :)

  OdpovědětVymazat

Proudly designed by | mlekoshiPlayground |