18.1.17

Tajné testování Head & Shoulders

Ahoj všichni!
Dnes pro Vás mám jen krátké video týkajícího se projektu v rámci spolupráce s časopisem Cosmopolitan.
Právě díky tomuto časopisu jsem byla přizvána k tomu, abych se zúčastnila tajného testovaní šamponu. Tajné z toho důvodu, že jsem netušila, jakým přípravkem mi budou vlasy umyty.
O to větší mě čekalo překvapení, když jsem zjistila, že ten tajný produkt je šampon Head Shoulders! Vlasy byly tak lesklé, hebké a snadno se rozčesávaly! Prostě žádné neposedné rozlítané, mrazem unavené vlasy, ale pořádně vyživené a poddajné vlasy.
Trochu se mi tomu nechtělo upřímně věřit, jelikož jeden šampon teď například v Albertu stojí pouze 99.90 Kč - a to to není jen tak malinké balení, ale rovnou 400 ml. Sama si totiž ráda za kvalitnější šampony připlatím a důvěřuji převážně kadeřnickým potřebám, proto jsem možná byla tak překvapená, že vlasy byly opravdu pěkné.
Jak probíhalo celé tajné testování najdete ve videu níže. Během celého dopoledne a odpoledne se také konalo focení, nějaké fotky budou uveřejněny v časopisu Cosmopolitan (o tom víc příště). Celkově jsem si den moc užila! Vše se konalo v novém krásném salonu Luvoxy, který mě zaujal svým interiérem! Vše prosklené, plné světla a energie.
Dejte vědět, jak se Vám video líbí a jestli máte nějaké zkušenosti s Head & Shoulders?
P.S.: Již brzo budete moci u mě na blogu soutěžit o kosmetické balíčky těchto šamponů! Stay tunned :)

Share:

1 komentář

Blogger Template Created by pipdig