Love at first sight and forever

18.8.15

Pětkrát jsem se na ně šla podívat. Pětkrát jsem si je zkusila. Láska na celý život a na první pohled, co vám budu namlouvat. Přece jen jsem je čtyřikrát v Zaře opustila. Nebyla jsem si jistá, jestli pro ně za tu cenu najdu využití. Od října budu bydlet v Praze a fakt je, že kostkované chodníky nejsou zrovna pro tento typ bot ideální.
Přesto jsem nakonec neodolala. Po bezesných nocích a několika probrečených dní jsem se pro ně vydala (teď to samozřejmě berte s nadsázkou). Opravdu mi to nedalo a já jsem si v hlavě vytvořila asi deset odůvodnění, proč si je koupit. Například místo celkové ceny (2000 Kč - což je podle mě trochu dost, když ani nejsou kožené) si říkám, že mam boty dvě = dvě věci -  tudíž jedna za tisícovku. No nezní to hned lépe? ( :-D) Navíc se mi moje oblíbené černé lodičky, které jsem nosila téměř pořád někam na akce a na večer, rozbily. A to už je super výmluva ne? Když ještě opomenu ten hlavní důvod, který je prostý: tyhle boty nemají chybu a jsou úplně podle mých vysněných představ.Vážně můžu takhle milovat boty?
Tak co na ně říkáte? Divíte se mi? :-D :-))


7 komentářů :

 1. Jsou skvělé, takže se Ti vůbec nedivím! Na noze vypadají božsky, stejně jako fotky, které jsou perfektní, vypadají opravdu jak reklama na vysněné boty.
  CHIC Adriana

  OdpovědětVymazat
 2. Fotky i článek uplně pecka :D <3

  OdpovědětVymazat
 3. Jou nádherný, na noze vypadají úžasně, ale 2000 bych za ně nedala :D Když si představím, že bych v práci musela strávit skoro 30 hodin, tak bych je zase hezky dala do regálu a nechala si zdát :D
  HollyChicc

  OdpovědětVymazat
 4. Jsou úžasné! Takže Ti přeji, aby ses s nima v Praze nepolámala, je to tam na takové boty náročné :P

  OdpovědětVymazat
 5. bože ty jsou krásný :)!!!

  OdpovědětVymazat

Proudly designed by | mlekoshiPlayground |